Skocz do zawartości

Rdza przy wyjsciu anteny w blotniku Astra F


Gość deadwheel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce zakladac nowego tematu bo chodzi tylko o jedna mala rzecz i mam nadzieje ze nie obrazicie sie jezeli porusza ja tutaj .

 

Dzisiaj mialem nie mily przypadek mianowicie nie wyhamowalem i wjechalem komus w dupe nie byla to duza predkosc 10-20 km/h . Nic sie nie stalo ja plastikowy zderzak i ten ktos rowniez z tylu wiec nawet zadnego sladu nie bylo no ale jednak cos u mnie sie stalo i maska zle sie domyka a raczej sie nie domyka jest z 0.5cm roznicy pomiedzy maska a blotnikiem .

 

Moje pytanie jak wyregulowac maske ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie wina pasa bo jest on w miare prosty . Da sie gdzies wyregulowac maske moze ?

Problem lezy praktycznie po jednej stronie lewej tam odstaje z 0,5cm namiasto z prawej strony jest domknieta albo odstaje maksymalnie jakies 0,2 0,1cm .

 

Odkrecilem maske i przykrecilem ale to rowniez nic nie dalo .

 

Jakies pomysly jeszcze ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glownie sie raczj rozchodzi o srodek pasa jezeli dobrze mysle tak ? Tam gdzie wchodzi bolec od maski i zaczep . Blokuje sie za wczesnie albo nie dochodzi do konca .

 

Popraw mnie jezeli sie myle badz troche mnie naprowadz jak bys mogl bylbym wdzieczny .

 

No i jeszcze jedna sprawa jak najlepiej to klepac w domowych warunkach ? duzy mlot + suszarka do podgrzania blachy ?

 

A moze bardziej obejedzie sie sposob ze drzewem i linka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suszarka do podgrzania blachy

Wolne żarty...

 

A moze bardziej obejedzie sie sposob ze drzewem i linka ?

Jak trzeba wyrwać to dobry sposób.

 

Tam gdzie wchodzi bolec od maski i zaczep . Blokuje sie za wczesnie albo nie dochodzi do konca .

 

Przekosiło pas do dołu patrząc od przodu, a tył podniosło. Trzeba by spróbować go skręcić, czyli tył na dół żeby poszedł. Mogło skrzywić grzybka w masce i to też trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania