Skocz do zawartości

Mega strzały w przepustnice prosze o pomoc


Gość kukiz87

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ale mimo wszystko jak teraz masz jedna inna to nie najlepiej to wygląda powinny być wszystkie z jednej parafii :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość kukiz87

świece kontrolowałem tydzień w tydzień powiem szczerze i było tak jak auto kupiłem z grudniu był czarne wręcz okopcone , następnie wyregulowałem mieszanke lpg na kompie i parowniku i zmienily kolorek na kawa z mlekiem ale po jakimś czasie znów były troszke czarne i minął jakiś czas znów kawa z mlekiem , wiem tyle że jak autem jeżdziłem na benzynie to były cały czas czarne teraz tylko odpalam na benie gazuje do 2 tys obrotów i mam gaz i lepiej to wygląda nieco ale cóz z tego że gaz wyregulowałem jak i tak pali 17 litrów i tak autko 1.4 komu nie mówie to sie w głowę puka jak może tyle spalać tak mały silnik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na LPG masz kolor " kawy " to raczej jest ok, a że na benie masz czarne to jest źle, możliwe że masz na benie ustawioną za bogatą mieszankę, a podstawą do ustawienia LPG jest dobrze ustawiony samochód na PB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kukiz87

Zgadzam sie z Tobą w pełni , tylko powiedz mi samemu oczywiscie benzyny nie da sie wyregulować prawda ? tylko i wyłącznie mogło coś paść sonda czujnik temp ? ale czy sonda ma coś do spalania na benzynie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość automux
ale czy sonda ma coś do spalania na benzynie ?

 

Cytat:

sonda napewno nie jest ok bo na wolnych nie faluje za to tylko podczas jazdy w przedziale 0.1 max 0,75 v

 

Nie prawda skoro faluje na wysokich obrotach to jest sprawna ( nie może się sonda psuć tylko na wolnych obrotach)

 

mogło coś paść sonda czujnik temp ?

 

mógł paść sprawdzić czujnik ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP w twoim aucie raczej sam nie wyregulujesz, ja stawiam na wadliwy czujnik ( sonda lambda, temp ECU itp ) sprawdź czujniki i będzie jakaś jasność.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania