Skocz do zawartości

Porada w kupnie auta - Jakie do 10-15tyś.zł


Gość grom546

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam nowego samochodu i chciałem się Was poradzić co byście mi polecili dla poniższych wymagań, pytam na forum bo wiem że są tutaj osoby które doskonale znają wszystkie plusy / minusy modeli z danego rocznika, silników itp ;)

 

Szukam samochodu w cenie : 10-15tyś zł(15 tyś to absolutne maximum to wiadomo że trzeba zrobić jeszcze rozrząd, filtry, olej, rejestracja itp.)

Zależy mi na samochodzie 4 drzwiowym, tylko i wyłącznie benzyna powyżej 100KM ale do 1.8l

Odpadają marki takie jak: Daewoo, Fiat, KIA.

Wyposażenie: wspomaganie, centralny zamek, elektryczne szyby i lusterka, nic mniej ale może być więcej :)

Samochód rocznikowo 2005 >

Proszę o radę szczególnie pod kątem silnika i BLACHY (to Najważniejsze) bo tym samochodem będę chciał pojeździć pewnie 5 lat. Ważne są też ceny części i utrzymania tego samochodu bo nie sztuka kupić tylko potem utrzymać , raczej bez turbiny bo utrzymanie czy jej wymiana do tanich nie należy (może nie tyle utrzymanie co naprawa czy wymiana) , chyba że o czymś nie wiem. Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie może inaczej. Jeżeli miał byś chwilę to z tych samochodów :

Astra II

Renault Clio

Citroen c2

Skoda Fabia

Ford Fiesta

Renault Megane

Peugeot 206

Jaka jest zwycięska trójka i jakie silniki wybrać ;)? Skłaniasz się ku francuskim czy Niemieckim ? Japońskie chyba słaba blacha (civic, accord)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi w przypadku astry II, te samochody maja na progach plastykowe listwy, czy pod spodem zdarza się że blacha rdzewieje? Zawsze wydawało mi się że dobrze osadza się tam sól czy inne brudy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi proszę coś na temat Bertone, czy oprócz jak podejrzewam większego kosztu utrzymania na jakieś wady / zalety w porównaniu do astry (oczywistą zaletą jest dla mnie wygląd) . Fakt miałem wybierać 4-5 drzwiowe ale jakoś mnie ten samochód zauroczył ;p

 

Przykładowy model który mnie zainteresował : http://otomoto.pl/opel-astra-2-2-16v-bertone-zarej-stan-bdb-C24552239.html ciekawe tylko jaki przebieg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania