Skocz do zawartości

asterka II


Gość miras.m

Rekomendowane odpowiedzi

zaopatrzę się w zaślepke na wszelki wypadek, na alegro w zakresie 10-16zł więc koszt niewielki,

Kup se piwo, wypij, a blachę dotnij nożyczkami. Za 3 złotem wypijesz browara i wykonasz zaślepkę nie dając golić kasy jakiemuś frajerowi, który liczy na ludzką naiwność... ;)

 

Z14XE nie stosuje się tego zabiegu bo całkowicie nie zdaje egzaminu

Zaślepiłem koledze w Zafirze - z18xe. I daje radę doskonale... To taki sam silnik tylko większej pojemności. Taki sam w sensie generacji, sposobu sterowania itp.

 

łapie i momentalnie gaśnie

A pojeździj trochę na samej benzynie bez użycia LPG. Ze 40-50km starczy. Jak zacznie palić normalnie, to po prostu dokładna regulacja LPG + sprawdzenie wszystkich podzespołów (głównie reduktor czy się nie konczy).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hehehehe kupie zatem dwa albo lepiej po dwa i chętnie je z Tobą wypije a widzisz zapomniałem o koszcie przesyłki więc zróbmy to wszystko jeszcze razy dwa oszczędzimy nóg na chodzeniu do sklepu a wiesz ile zaśleprk można wyciąć hmm... konkurencja na alegro ? ;-)

Jutro dowiem się co z tą pompką i mam nadzieje że na tym zakończy się mój problem co do jazdy na benzynie zawsze robiłem sobie z 3-4 dni w miesiącu takiej jazdy do pracy (w dwie strony prawie 50km) podobno autko z lpg potrzebuje tego dla swojego dobra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nadal odmawia pracy chce zapalić a nie może co jest do jasnej .......

egr działa, świece ok(mam dwuelektrodowe podobno do gazu powinny być z jedną ale czy sprawia różnicę odpalając na benzynie? a pozatym auto ponad miesiąc jeździło na nich) ,cewka ok,pompa paliwa i jej ciśnienie ok, kompresja hehe tam gdzie poprzedni wkładał palce ok, czujnik temperatury ok, co jeszcze sprawdzić? rozrząd? co jeszcze ? gość sprawdza mierzy, demontuje, czyści i montuje, podpina pod komp a gnida jak nie łapała tak nie łapie sprawdza na programie o ile dobrze podpatrzyłem CDIF/2 i jedyne co mu pokazuje to wadliwa praca cylindra 4 twierdzi że nawet pomimo tego powinien odpalić że nie to jest przyczyną więc co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mówisz że blacha z puszki po czerwonym byku wystarczy

czytałem instrukcje tego zabiegu tyle że koleś miał zaślepke chyba z alegro i odkręcił egr-a włożył ją pod spód dociskając egr-em i spowrotem przykręcił tak się to robi?

ciśnienie sprawdzone wkręcał miernik w każdy otwór świecy przed 16-stą ide ponownie do warsztatu może jeszcze jakieś pomysły które mógłbym mu podsunąc a on to przegapił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie zaglądałem mu tam przez ramie gdy kazał kręcić widziałem jedynie z pozycji kierowcy że wskazówka na jego mierniku szła w górę stwierdził że jest dobrze więc nie dopytywałem powinno być równe? w jakimś zakresie od do czy jak? zapytam go jakie było lub polecę ponowne sprawdzenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz jest iskra jest paliwo i nie łapie czuć że już jakby prawie i nic tak jakby niewiem ale nie potrafił wejść w obroty awaryjnie na gazie także niełapie

 

[ Dodano: 2011-10-20, 14:47 ]

gościa znam wiem że nie byle z niego jakiś peprok facet starszy koło 70 podłancza pod komp i sprawdza możnaby powiedzieć każdą śrubke napięcia ciśnienia i diabli wiedzą co jeszcze np egr gdy był zawieszony pokazywał mu stałą wartość pomimo kilkukrotnych prób kręcenia niezmiennie 2,64 po reanimacji co próba to inna wartość ale zawsze w tej sanej mniejwięcej okolicy 1.42-1.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania