Skocz do zawartości

pilny schemat elektryczny do skrzyni voyagera


Gość macias1979

Rekomendowane odpowiedzi

Gość macias1979

mam prozbe morze mi ktos opisac jakie i gdzie jest napiecie z komputera skrzyni do samej skrzyni .

mam serwisowke ale nie znam angjelskiego i nie lapie sie w schematach elektrycznych w selektoze zmiany biegow mam 2 plusy tylko jeden znich jest bardzo slaby czy to jest ok ?

auto to VOYAGER 96 R SILNIK 3,3L auto bylo na skanerze i mechanik powiedzial ze skrzynia niema napiecia i jest caly czas w trybie awaryjnym .

Z gury dziekuje sory za bledy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gury dziekuje sory za bledy

 

Tragedia :shock:

 

Wracając do skrzyni, schematu nie mam, możesz podesłać to co masz i zerknę, a co do usterki to jest ok. jak do selektora jest doprowadzony poprawny plus ale z niego też musi wyjść ten plus na sterowanie komputera, jest duża szansa że sam selektor jest uszkodzony a raczej zabrudzony na forum jest poradnik co z tym zrobic i jak usunąć usterkę.

Szukaj i czytaj

http://forum.samnaprawiam.com/regeneracja-wybieraka-automatycznej-skrzyni-biegow-vt2108.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macias1979

dziekuje za odpowiedz a co do selektora to jeden z 2 plosow to na wtyczce jest bardzo slaby a ta serwisowke moge wyslac na email

Z mechanika ta niemam takich problemow ale elektryka to jest cieszka jak niewiadomo gdzie jakje ma isc napiecie .

a czy elektryk by sobie z tym poradzil czy raczej tam gdzie robia skrzynie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem do selektora wchodzi plus w samym selektorze odbywa się przełączenie tego napięcia na odpowiedni pin w zależności jak drążek przestawisz, czytając to co piszesz mimo zmiany biegów z selektora nie wychodzi napięcie czyli może być zabrudzony lub uszkodzony, zwykły elektryk samochodowy może się z tym nie poradzić z automatyczną skrzynia nie ma żartów i lepiej oddać do fachowców którzy się tym zajmują na co dzień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macias1979

tak rozumie tylko mi chodzi o to ze w samej wtyczce bez podlaczenia do soleonidu to mam 2 plosy tylko jeden z tych 2 jest bardzo slaby na probowce ledwo swieci i pytalem czy ten jeden slabo swiecacy czy on ma tak swiecic czy jest na zwarciu albo czy ten plus slabo swiecacy powinien nie istniec

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania