Skocz do zawartości

Jekie jest łożysko w przekładni kierowniczej Vectra A?


Gość Tumak5

Rekomendowane odpowiedzi

Cieknie mi maglownica Saginaw ze wspomaganiem w Vectrze A przy wałku idącym do krzyżaka i dalej na kolumnę kierowniczą. Próbowałem wymienić tylko simering, ale dalej cieknie na dywanik.

Muszę wymienić tam łożysko i wiem tyle że jest wałkowe, bez wewnętrznej bieżni (bieżnią jest sama oś) i jest smarowane płynem wspomagania.

Potrzebował bym wymiary tego łożyska, a super by było jak by ktoś napisał mi gdzie można je kupić ;-)

Przeczytałem cały internet trzy razy i nie mogę tego znaleźć... :-D

 

Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoooo

 

Zadzwonię i zapytam.

Dzięki

 

[ Dodano: 2011-05-16, 12:50 ]

Zadzwoniłem i niestety poprzez podanie marki, modelu i silnika nic Pan z intercars nie znalazł.

Powiedziła że może poprzez podanie oznaczeń z łożyska coś by sią znalazło, ale ja niestety łożyska nie posiadam na wierzchu.

 

Pomoże ktoś?

 

[ Dodano: 2011-05-16, 20:18 ]

Wydarłem to łożysko ;)

Oznaczenie na nim to DB53313 igiełkowe, calowe, Średnica = 0,785 ", średnicy zewnętrznej = 1,025" Szerokość = 0.389 "

 

Pomoże mi ktoś je znaleźć w Polsce do kupienia?

Jutro zadzwonię do intercars-u i zapytam...

 

 

Więc w Polsce łożysko to nie występuje, można je dostać tylko na zamówienie z zagranicy, ale cenę można sobie wyobrazić...

Sympatyczny Pan który zajmuje się regeneracją maglownic powiedział mi że łożyska się nie wymienia tylko uszczelnienie na nowe oryginalne i ma nie ciec.

Jak założę to napiszę jaki tego jest efekt. Uszczelniacz kosztował niecałe 50zł z przesyłką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania