Skocz do zawartości

Golf II jakie amortyzatory polecacie ??


Gość PrK89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam dylemat jakie amortyzatory zalozyć do swojego golfa II jest to rok 1990 silnik 1.6 benzynka.

Zastanawiam sie miedzy firma Hart, a Meyle chyba ze znacie jakieś inne ciekawe firmy ktorych cena jest przyzwoita Hart mam dostepne w cenie srednio 75- 85 zl sztuka natomiast Meyle 110- 115, ale cena nie zawsze odzwierciedla ich jakość.

Tu pytanie do was co polecacie a czego nie i jakie sa wasze opinie.

Pozdrówka i oczekuje na odpowiedzi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hart, kager, qap - omijamy szerokim łukiem i w dodatku z daleka

chyba że ktoś lubi biegać z reklamacjami, to spoko

 

polecam firmy KYB, febi i temu podobne, czyli rynek "środka" - sporo im brakuje do renomy typu bilstein czy monroe, ale relacja cena/jakość jest najrozsądniejsza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki wlaśnie tak sie zastanawiałem nad tymi hart cena przyzwoita a Meyle ?? cena podobna do KYB bo sprawdzilem akurat te mam dostepne na zamowienie i na jutro bym je mial a w sobote bym sobie je zmienil bo niestety, ale samochod jest mi potrzebny do dojezdzania do pracy :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
zastanawiałem nad tymi hart cena przyzwoita a Meyle ??

 

Arek Ci napisał i ja sie pod tym podpisuje. To jest szajs z najnizszej półki, beda nowe i na poczatku moze bedzie dobrze, ale szybko sie zuzyja. Nie warto.

 

Sam przymierzam sie do kupna amortyzatorów na przód i pod uwage biore tylko KYB, bilstein, sachs i oczywiscie gazowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałęm wiele amorków ostatnio bratu zapodałem bilstein i nie narzeka, nie ma prawa, jak dla mniesą drogie ale i trwałe, Arek ma racje nie ma co się pchać, co do KAyab mam mieszane uczucia choć nie użytkowałem. Ja polecam Bili i tyle :)

W końcu masz jeździć bezpiecznie i ekonomicznie a te amory dad zą radę. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam firmy KYB, febi i temu podobne, czyli rynek

"środka" - sporo im brakuje do renomy typu bilstein czy monroe, ale relacja cena/jakość jest najrozsądniejsza

 

Akurat jak kupowałem amorki do siebie to KYB i Bilsteiny B4 kosztowały tyle samo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś drogie te KYB

może to były gazówki o skróconym skoku?

znaczy te dedykowane do sportowych zawieszeń?

 

standardowe olejowe KYB do golfa chodzą w okolicy 80-90zł, na znanym portalu aukcyjnym po 60zł http://allegro.pl/amortyzator-olejowy-przedni-kyb-golf-jetta-ii-wyp-i1321285896.html

gazówki troche ponad 120, do astry kiedyś kupowałem przed laty i sprawowały się wyśmienicie przez 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania