Skocz do zawartości

vw passat b3 GT, dziwne zachowania auta


Gość iza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szymon 1587cm3
mam jeszcze pytanie czy ten czujnik ma 2 piny

 

Tak

 

co jest zaznaczone na zdjęciu nr 1 i 2

 

To jest tylko zdjecie przykładowe i mozesz nie miec wszystkich czujników jak na tym zdjeciu, no ale

3 - czujnik dla układu wtryskowego

2 - czujnik temperatury na deske (wskaznik)

1 - nie jestem pewny dlatego nie pisze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem pewien ale w tych typach silników był mikro przełącznik pod kółkiem gdzie jest linka z gazu na przepustnicy one się dosyć często psuły, a objawem był właśnie nie równa pracy po zagrzaniu, wyłącznik ten chyba dawał impuls do ECU że ma ssanie włączyć, ale tak jak pisałem mogę się mylić, choć warto to sprawdzić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

poprzedni właściciel wymieniał przewody wysokiego napięcia , na jednym przewodzie był czujnik (generator impulsów - czujnik położenia wału) i nie założył go s powrotem teraz chce go założyć tylko mam pytanie na którym przewodzie powinien być ten czujnik (czarna przelotka z 3 bolcami)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co można zrobić w tym aucie aha powstał w między czasie jeszcze jeden problem przy dodaniu gazu auto gaśnie, spadają mu obroty i gaśnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość szymon 1587cm3

Za malo plynu w zbiorniczku wyciek lub padnieta pompa - plyn cofa sie do zbiorniczka. Samo hamowanie jak wyglada, hamulec jest skuteczny czy kiepsko hamuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Plynu hamulcowego jest prawie pod kreske MAX Hamulce dzialaja dobrze tylko po wcisniecu pedal nie odbija do konca tylko trzeba wyciagnac go reka inaczej hamulce sa zablokowane

Po wlaczeniu zaplonu slychac akumulator cisnienia jak przepompowuje plyn hamulcowy po pewnym czasie sie wylacza[czyli jest dobry] moze tozespół zaworów elektrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania