Skocz do zawartości

Kia Sportage II 2008 benzyna + gaz


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jak w tytule posiadam kia sportage II 2008, auto w zeszłym tygodniu rano zaczęło mi robić dziwne psikusy, po czym po pracy już auta można powiedzieć nie odpaliłem.

Auto stało od czwartku do poniedziałku nie ruszane miałem wyjazd, w poniedziałek rano odpaliłem samochód wszystko chodziło normalnie przejechałem do sklepu około 4 km i wszystko działało normalnie.

Po około 2h wsiadłem do samochodu odpaliło normalnie i pojechałem do pracy chociaż już się zaczęły pierwsze objawy, mianowicie na początku prz4etały działać wycieraczki. 

Po przyjechaniu około 10km postawiłem auto na cały dzień, po pracy wsiadłem odpaliło od "strzała" i ruszyłem ale wycieraczki dalej nie działały ale auto niby chodziło ale zauważyłem kolejną usterkę brak świateł. zgasiłem samochód odpaliłem jeszcze raz i nie działały już światła, wycieraczki nawiew.

podniosłem maskę popatrzeć czy nic się nie dzieje przy skrzynce bezpieczników i spróbowałem odpalić auto jeszcze raz i to był ostatni czas kiedy auto mi odpaliło. 

Próbowałem posprawdzać czy coś się nie odpięło itd i ułamał mi się 1 kabel od skrzynki bezpieczników był zaśniedziały. Zamówiłem całą skrzynkę bezpieczników zarobiłem na nowo oba kable ale efekt jest ten sam. 

Znalazłem na jednym forum że odpowiada za to moduł komfortu ETACS który dzisiaj wymieniłem i efekt jest ten sam pomijając że nie działa centralny z pilota ale rozebrałem moduł i wiem że jest w nim moduł odpowiedzialny za otwieranie auta z pilota. 

Proszę o pomoc każda rozsądna sugestia będzie mile widziana.

Z góry dzięki za pomoc i czekam na odpowiedzi....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania