Skocz do zawartości

Instrukcja przekazywania wiedzy na wesoło


Grzes997

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że bardzo ciężko przekazuję się wiedzę innemu użytkownikowi, :-| czasem trzeba mieś stalowe nerwy w pisaniu ileś tam postów i prosić żeby druga osoba zrobiła to o co prosisz :evil: oczywiście wszystko w celu zdiagnozowania usterki, przecież wiadomo ktoś ma problem pisze pytanie na forum ktoś z nas odpowiada czyli pytający jest naszymi oczami i rękami, mózgiem w tej operacji jesteśmy my :faja: a ta relacja nie zawsze działa na pewno mieliście takie posty gdzie tłumaczysz, tłumaczysz i nic nie wchodzi wręcz przeciwnie nie idziemy do przodu tylko do tyłu, pytający robi o co go prosisz jest ok. ale co z tego jak nie napiszę czy dana operacja pomogła czy jest gorzej czy lepiej. Zastanawiam się od wczoraj jak to zrobić żeby szybko i sprawnie udzielić prawidłowej odpowiedzi, może macie jakieś pomysły to proszę się podzielić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44
bardzo ciężko przekazuje się wiedzę innemu użytkownikowi
nie napisze czy dana operacja pomogła
szybko i sprawnie udzielić prawidłowej odpowiedzi

... bez diagnozy i współpracy ,,poszkodowanego'' nic nie zrobimy ... nawet stalowe nerwy nie pomagają ... może jakieś kropelki (nervosan itp) ... w niektórych przypadkach poddaję się i czekam na innych - potem uzupełniam jeśli trzeba ... :beer::drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes997, a moze łopatologicznie to tłumaczyć? Powiem tak, sam nie jestem ideałem i czasem tez nic mi nie wchodzi do głowy dlatego jedyna rada, spokoj i opanowanie, chwila relaksu i wszystko wejdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak piszesz żeby kolega sprawdził np. czujnik temperatury czy też inny element to on sprawdza ustawienie rozrządu, powinno być tak jak pisałem pytający to nasze oczy i ręce a my odpowiadający mózg operacji i było by idealnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania