Skocz do zawartości

GOLF Mk2 1.8 90km + LPG


Gość DanielGdy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DanielGdy

Witam.

Mam problem z moim golfem mkII 1.8 90km z instalacja LPG.

Zakupiłem golfa z instalacją w której było wszystko w porządku , jedyne co to była do wymiany butla z racji ,,Wieku". Pojechałem do gazowników na wymianę:

Wymienili:

- Przycisk od zmiany LPG na benzyne

- Butle

- Przewody

- Jakieś opaski i inne duperele

Po wyjechaniu z warsztatu na ciepłym silniku chodził elegancko ale jak ostygł po odpaleniu na benzynie zaczął się trząść i pracował jak na trzech cylindrach, po przełączeniu na gaz zaczął się dusić i zgasł. Nie odpalał przez chwile na benzynie , kiedy odpalił to musiałem go przytrzymać na pedale gazu żeby zaskoczył. Jak przejechałem 3km przełączyłem go na gaz ( zwiększając obroty silnika ) i szedł w miarę normalnie ale zaczęło go szarpać delikatnie.

Autko wróciło do gazowników którzy przeprowadzili regulacje , sprawdzenia itd itp. NIC nie pomogło dalej te same objawy , więc pojechałem w trasę Gdynia - Elbląg na pełnej butli 27L , trasa wyszła 167km w jedną stronę a Golfik spalił 26L gazu . :rozpacz: w trasie miał muła bo musiałem go porządnie depnąć żeby przyspieszył.

Powrotną trasę robiłem na benzynie i wszystko było OK szedł bardzo dobrze bez problemów i spalanie niskie około 7L. Więc pytam się CO JEST PRZYCZYNĄ ?! na zimnym na benzynie MUŁ 3 gary , na ciepłym OK , GAZ na zimnym MUŁ + Gaśnie i szarpie , na Ciepłym Spalanie jak bym miał 5.0 450KM ....

 

 

PROSZĘ O POMOC ! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania