Skocz do zawartości

Centralny zamek astra h


Gość Czarny523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moja astra a właściwie z centralnym zamkiem. W dniu wczorajszym podczas zamykania auta z kluczyka uslyszalem odglos jak by brak sily w silownikach i postanowilem wrócić do auta ale sygnal z pilota nie otwierał już drzwi. Auto zostalo otworzone awaryjnie kluczykiem. Po wejściu do auta swiecila sie dioda od ryglowania drzwi ale po nacisnieciu ryglowania niestety nic sie nie dzieje i drzwi sie nie otwierają. Po nanualnym otworzeniu drzwi otworzyly sie wszystkie oprocz tylnej klapy oraz klapki od wlewu paliwa. Próbowałem restartu poprzez zdjęcie klemy co powoduje dotarcie sygnalu z pilota ( migają kierunki i gaśnie dioda od zaryglowanych drzwi) ale niestety nie slychac działania siłowników. Kolejne wciśnięcie na pilocie polecenia otwarcia juz nie działa i nie dociera sygnał poniewaz nawet nie mrugnie światłami. Po ponownym odłączeniu klem i wciśnięciu polecenia zamknięca dioda od zarygowania swieci sie jednak drzwi sie nie zamykaja i oczywiscie przycus ryglowania nie działa . Pomocy blagam 3 dni temu odebralem ja z warsztatu po 3 tygodniach naprawy w warsztacie. Idzie sie załamać :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarny523
Nie wiem co tam Ci naprawiali ale często w Oplach łamią się kable w przelotkach gumowych między drzwiami a słupkiem tam bym szukał przyczyny.

Już kiedyś miałem podobny problem gdzie połamany kabel był ale pozostałe drzwi się zamykały i otwierały a teraz nic nie reaguje i to mnie martwi. Auto się uzbraja teoretycznie pod kątem elektroniki. Ale dlaczego nie działa guzik od zamykania drzwi na desce rozdzielczej? Nic nie reaguje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania