Skocz do zawartości

Impulsator c16se - numer części


Gość szymon 1587cm3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szymon 1587cm3

Witam, potrzebuje nr samej części. Chodzi o impulsator do astry f 1,6Si, c16se 91-93r.

 

Poratuje ktoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

łoooo bajka, ratujesz mi życie.

 

Jak się domyślam to w vectrze a x16sz 94r będzie inny?

 

EDIT:

 

Arek, wujek G wywala pod tym numerem napęd linki prędkościomierza. Ja potrzebuje nr impulsatora z licznika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa...

Sory. Źle skumałem.

Więc tak:

Według EPC były 2 rodzaje w Astrze F - jeden na zasadzie przelotki linki - nr części (90320053) nr katalogowy (12 36 272) NADAJNIK, CZĘSTOTLIWOŚĆ ODLEGŁOŚCI, 2 IMPULSÓW (IDENT AY) (NLS. - BRAK ZAMIENNIKA) . To taki jak w Kadecie - wyprowadzona wtyczka 2-pinowa.

Drugi w samych zegarach - nr części 90296122 nr katalogowy 12 61 200 NADAJNIK, CZĘSTOTLIWOŚĆ ODLEGŁOŚCI (NR PRODUKCYJNY 25066201) . Ma 3 styki podłużnie, idzie na niego taśma z zegarów + taka metalowa wsuwka.

Vectra A :

1.

(90148828) (12 36 262)NADAJNIK CZĘSTOTLIWOŚCI DO POMIARU ODLEGŁOŚCI, 6 IMPULSÓW (IDENT AA) (NLS. - BRAK ZAMIENNIKA) - benzyniaki

2.

(90320053) (12 36 272) NADAJNIK CZĘSTOTLIWOŚCI DO POMIARU ODLEGŁOŚCI (NLS. - BRAK ZAMIENNIKA) 17TD zizel.

 

Co do samego impulsatora w zegarach - w EPC nie ma jakiejkolwiek informacji, jest tylko ten z linki (2 pinowy).

 

Na chłopski rozum: jeśli W licznika jest takie samo to impulsator też.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

W jest inne, astry miały 1102 i 1111, vectra ma W=1063 lub 1083.

 

Problem jest taki że prędkości wg licznika i komputera są całkiem inne;

- jadąc 60km/h komputer wskazuje 100km/h

- jadąc 100km/h komputer wskazuje 170km/h

 

Myślałem że to sprawa samego impulsatora. Mam chyba jeszcze gdzieś licznik z astry to podmienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania