Skocz do zawartości

Auto do 3.5 koła


Gość Stranger945

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stranger945

Witam

Szukam auta do 3.5 tyś do zabawy zastanawiam się nad czym w LPG (tylko) lub coś w dyszlu.

Chodzi mi bardziej o wykręcenie auta pod siebie. Więc swoje pytanie kieruję tutaj auto do miasta, ale żeby było czym depnąć i przy czym porobić.

Aktualnie mam V40 2.0 140km ale niestety nie wystarcza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger945

A jak bym znalazł astrę 2.5 V6 to też brać czy raczej swap to może być nie wypał w tych kosztach?

Myślałem też na dieslem jakaś ibiza czy coś aby zmienić mapę i resztę ale zapawne spalanie ropy również wzrośnie ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej swap

Na pewno swap...

 

Myślałem też na dieslem jakaś ibiza czy coś aby zmienić mapę i resztę ale zapawne spalanie ropy również wzrośnie ...

Diesel nie jest tani w utrzymaniu. Wyjeżdżony silnik (a w tej kasie na igłę nie ma co liczyć) może ci wydrenować portfel zdrowo i na pewno 100km nie będzie tańsze niż benzyna z LPG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za taką kasę polecam tigrę 1.6 zrobisz swapa i będziesz miał fajne sportowe autko. :-):mrgreen: Arkos dobrze radzi nie pakuj sie w diesla-mam sąsiadów lubujących się w tych typach aut-widze jak częstoich ich autka stoją w miejscowym serwisie-nie dziwota-jak sie jezdzi tylko na zakupy i do koscioła diesel ma nie stygnąć- został stworzony do tłuczenia km gorzej jak sie posypie sam niewiele zrobisz a serwisy i klamoty dość drogie--koniecznie szukaj jakiegos opla i zakładaj gaz jak zamieżasz więcej pomykać-cztery życiowe przykłady-astra siostry kupiona w salonie w 2000r-r-do tej pory zero awarii podstawowe rzeczy eksploatacyjne-tylko blacha juz troche wymaga w nadkolach kosmetyki.opel vectra 1.6 mojego faceta która bezawaryjnie słuzyła 12 lat-trafiła na złom tylko ze wzglna "brak" podłogi-remont niopłacalny.moja corsa 6 lat bezawaryjnej służby -dalej widze jak dzielnie pomyka po naszej mieścinie-no i moja lalka TIGI z 99r-poszukiwana ponad rok kupiona za śmieszne pieniądze odrestaurowana po swojemu bezproblemowa i dająca tyle radochy co nie jedno salonowe wozidło- Twin topy trzymają cene ale za rok pewnie stanie sobie pseudocabriolecik 1.8 w garażu u boku starszej siostry ONLY OPEL ;-):-D POZDRAWIAM. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość barmiz1

Jeśli takie tanie autko to możesz dopytać się na Skup aut Kraków. Oni skupują ale też mają ofertę komisową. Może coś się uda wyłapać.

 

 

 

 

Jeszcze jedna reklama i lecisz na urlop

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość TwojeOleje

Nie szukaj aut w komisach tylko skup się na prywatnych właścicielach,gdzie masz większą szanse na to, że natrafisz na coś zadbanego. Do 3,5 tyś zł patrz na stan techniczny, polecam np Daewoo Lanosa 1.5 lub 1.6.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania