Skocz do zawartości

Dymiąca tigra


Gość Corsina

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam........... :oops: nikt nie odpowiadał a chciałam jak najszybciej zadziałać w tym temacie...my kobietki tak mamy..... :mrgreen: zatem można zamknąć temacik...będe obserwować zachowania tygrysa i napewno sie jeszcze odezwę ... :-> w wekend kolejna trasa-ok 500km wtedy ubytek oleju musi być widoczny. Teraz pytanko chciałam ładnie podziękować :* ale opcja "pomógł "u mnie nie działa.?? :-/ co zrobić?? pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

opcja "pomógł "u mnie nie działa.?? :-/ co zrobić??

 

Uśmiechnąć się :lol::lol::lol:

 

Jak do swojego postu po czasie coś dodajesz jest to nie widoczne na stronie głównej i dlatego jest cisza nikt nie pisze do Corsiny, nie edytuj postów tylko pisz nowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM.Chyba mogę spać spokojnie...trasa zaliczona .po przejechaniu 1tys km od dymienia nie widac ubytku oleju na bagnecie-płyn chłodniczy w normie-z wydechu juz nie wali woda-być moze spacyfik wiażący zadziałał??dymienie nasila się tylko wtedy gdy jest b wilgotno i zimno...może tak ma być zaobserwowałam że w innych oplach jest podobnie--zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz czy rodzaj oleju ma tez wpływ na dymienie-chodzi o producentów-może po wymianie na inny(te same parametry lepkości) pojawił sie ten problem-olej olejowi tez nie równy...? nie będe podawać nazwy aby uniknąc reklamy Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - ciekawa teoria.Przy temp 20C jest idealnie nawet nie wiesz jak to wpływa na mój :komfort psychiczny" :mrgreen::lol2: mimo to zastosuje przy najbliższej wymianie full syntetyk markowy -tak zalecają fachowcy.Czy przy wymianie mogę zastosować jakiś specyfik czyszczący komorę silnika(zlewa się ze starym olejem) czy sobie odpuścić??pozdrawiam. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć-zakupiłam juz ten spacyfik w intercarsie wczesniej ale jak nie polecasz to chyba sobie odpuszczę.Na innych forach polecają stosowanie takiego zabiegu celem oczyszczenia całej komory silnika z nagarów-bagnet sprawdzony -nie widać ubytku-gęba się cieszy :mrgreen: odwiedzam tez forum pumy-gośc napisał że jego maleństwo wpadło w nałóg palenia i pochłania 5l oleju na 1tys km!!??podobno ma niesamowitego kopa czy to możliwe????:shock::shock::shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno ma niesamowitego kopa czy to możliwe????:shock: :shock: :shock:

 

Raczej w to nie wierzę, tyle oleju to masz na bank układ wydechowy zawalony nie wspominając o katalizatorze.Przecież u mnie to kapało z wylotu olejem i długo trwało wypalenie tego świństwa, starczy wykręcić świece i zobaczyć jak są zaolejone lub czarne to

tak samo wygląda w cylindrach i w wylocie do tego dochodzi odkładający się nagar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć-no to chłopak nieżle "umoczył"gość zapewniał go że igła-dojechał do domu na sucho dolał baniak oleju trochę jazdy i sucho-generalka w serwisie drogawa i nic nie pomogla!!trzeba być czujnym przy kupnie-jesli ktoś zgadza sie na pojechanie na diagnostyke lub pozwala na samowolne sprawdzenie niektórych rzeczy (świece -badanie płynu chłodniczego) nie ma nic do ukrycia i jest bardziej wiarygodny.ja brałam w ciemno mimo ze sprzedający pozawlał podjechać na stację- po konwersacji widac było że gadał do rzeczy i dużo o autku wiedział-pokazał wymienione graty i jakieś rachunki za wymianę.dorzucił sprężyny sportowe(dla jego pani było za twardo :mrgreen: 0 ) i opony zima :-> za taka kasę człowiek tylko kalkulował ile właduje w remont a tu takie miłe zaskoczenie...... się leje i wozi dupsko..he he.. :lol: dobra-zabieram się za porządki.pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania