Skocz do zawartości

Naptrawa dachu w Hyundai |Sonata


Gość filip85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filip85

Zwracam się na forum z problemem mojego dachu. Na dachu było sporo szpachli jak go kupiłem bo widziałem pęknięcia, ale jedna, druga zima i wszystko wyglądało coraz gorzej. Jakiś czas temu zerwałem szpachlę, ponieważ obawiałem się że w dachu mogą się zrobić już dziury. Proszę o porady jak niewielkim kosztem można uzupełnić ubytek gdzie jego skrajne odległości to 80x60cm, a grubość szpachli dochodziła do około 1cm. Samochód już nie potrzebuje już naprawy na tip top bo cały pozostawia wiele do życzenia jeżeli chodzi o jego wygląd. Chcę jeszcze trochę nim pojeździć bo mam do niego jakiś dziwny sentyment no i jeżeli chodzi sprawy mechaniczne to jest całkowicie sprawny. Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... jeśli popękała i pozłaziła w niektórych miejscach, to nadal będzie pękać i odłazić na reszcie. Ten dach nie jest wyszpachlowany tylko otynkowany.

Najrozsądniejsze byłoby wymienić samo poszycie zewnętrzne dachu, ale skoro pytasz o proste sprawy jak to ugryźć to i pewnie sam nie dasz rady wymienić. Blacharz kilka stówek weźmie.

Jeśli upierasz się uzupełnić braki tynku, to najpierw postaraj się usunąć jak najwięcej słabej szpachli - tej co się trzyma polichawo, a potem tynkuj.

Może to coś pomoże:

http://forum.samnaprawiam.com/nadwozie-samodzielne-malowanie-szpachlowanie-klepanie-vt153.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filip85

To jest błotnik. Ten dach trzymał się kilka ładnych lat. może jakieś masy do uzupełniania albo coś innego? Jestem nowy nie wiem jak dołączyć zdjęcie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania