Skocz do zawartości

Temperatura kreske powyżej połowy czy to normalne fiat bravo


Gość sebik2345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebik2345

Witam mam do was pytanie otóż zrobiony mam samochód po pęknieciu paska .głowica ,nowa uszczelka,nowy pasek alternatora bo był słaby a jak jadę to temperatura czasem potrafi się podnieść się do połowy połowy skali i włącza się dmuchawa,dodam iż olej był zmieniony na nowy wczoraj i jego stan jest taki jaki był po wlaniu na bagnecie,płyn chłodzący też jest normalny czyli taki jak wlałem a i przy odkręconym korku nie wywala płynu jak chodzi czyli to chyba nie głowica?jakbyście mogli mi poradzić co to może być a może taka temperatura jest w porządku bo poza połowę podczas jazdy się niby nie wychyla dochodzi maks do połowy na postoju wychodziło kreskę ponad połowę ale dmuchawa się załącza i schładza,a i jest jeszcze jeden mały problem zarówno przed pęknięciem paska rozrządu strzelał w filtr na gazie jak i po zrobieniu dziś dwa razy kichnął przed naprawą było gorzej ale to chyba nie kwestia rozrządu bo silnik chodzi równo chyba gazownik się kłania?a może świece bo kable wymieniałem z miesiąc temu przed awaria,rozrząd ustawiony na blokady według książki,dodam że samochód ma normalne kopyto dzisiaj pierwszy raz od złożenia strzelił dwa razy,z góry dziękuje za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania