Skocz do zawartości

wtryskiwacze gazu


Gość zbigniew007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbigniew007

koledzy mam pytanko instalacja stag 300 opel zafira 1.8 116km . jak odpale go zimnego zapali na benzynie ale jak otworze maskę to słychać jak pracują wtryski gazu na włączniku pyłaga zielona kontrolka czyli powinna chodzić na benzynie a jak przełącze na włączniku gazu recznie na benzyne to wtryskiwaczy nie słychać

prosze o podpowiedzi czy jest możliwość że chodzi na dwóch mieszankach dodam że obroty ma tak 750-850

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj. Stag jest na tyle mądrym sterownikiem ,ze przygotowuje sobie warunki pracy. Na pewno auto pracuje ci tylko na benzynie. Bez obaw. Stag ma podgrzewanie listwy wtryskowej i stąd od razu po uruchomieniu nawet na zimnym i podczas pracy na benzynie słychać stukanie wtryskiwaczy gazu - ale gazu nie podają bo elektrozawory są zamknięte z uwagi na zbyt niską temperaturę.

Wyłącznikiem ręcznie ustawiając benzynę po prostu WYŁĄCZASZ całkowicie LPG i dlatego cichnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość romo245

To identycznie jak u mnie na Stag-u qbox też się przestraszyłem i szukałem wszystkiego na różnych forach, postów dotyczących tej instalacji, aż w końcu przejechałem się do firmowego warsztatu Staga i tam dopiero się dowiedziałem, że nie ma się czym przejmować bo tak to ma właśnie działać ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłem, że Stag ma podgrzewane listwy wtryskowe. Konkretna firma i zaskakuje mnie co raz częściej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat na etapie dobierania instalacji do mojego golfa. Ale już wiem, że wtryski dobiorę Stag 'a , sterownik pewnie też - Qbox będzie raczej odpowiedni do 2.0 GTI..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sterownik Stag Qbox jest teraz jednym z lepszych na rynku, a wtryski również bardzo dobre są polskiej Barracudy, a co do reduktora to ACR01 możesz śmiało zakładać. No i powodzenia, żeby twój golf na instalacji spisywał się jak najlepiej i jak najdłużej. Pozdrawiam ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania