Skocz do zawartości

Nie odpala na ciepłym Opel corsa C


Gość karol2505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem podobny problem w vw Passacie 1.9 tdi. Pierwsze co trzeba to podłączyć autko pod kompa. A jeszcze mam pytanie czy na zimnym auto odpala normalnie czy trzeba go dłużej kręcić, i czy na ciepłym odpala po pewnym czasie czy w ogóle.

 

[ Dodano: 2014-01-25, 23:28 ]

U siebie podłączyłem po pewnym czasie (po wielkiej kombinacji z innymi rzeczami) komp wykazał błąd czujnika położenia wału. Po wymianie czy ciepły czy zimny odpala bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem w vw Passacie 1.9 tdi. Pierwsze co trzeba to podłączyć autko pod kompa. A jeszcze mam pytanie czy na zimnym auto odpala normalnie czy trzeba go dłużej kręcić, i czy na ciepłym odpala po pewnym czasie czy w ogóle.

 

[ Dodano: 2014-01-25, 23:28 ]

U siebie podłączyłem po pewnym czasie (po wielkiej kombinacji z innymi rzeczami) komp wykazał błąd czujnika położenia wału. Po wymianie czy ciepły czy zimny odpala bez problemu.

 

Dzięki za odpowiedz czasem jest tak ze odpali po dłuższym czasie kręcenia na zimnym normalnie odpala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem podobny problem w combo silnik z17dth, proponuje zainteresować się rozrusznikiem. u mnie jak był zimny kręcił jak zły i auto odpalało od strzała po nagrzaniu coś chyba puchło bo krecił dużo wolniej i zanim odpalił trzeba było krecić długo i namiętnie. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie w Passacie znajduje się w bloku silnika. Stając przed przodem auta znajduje się on z prawej strony pod filtrem paliwa oraz obok pompy i filtra oleju,ciężko go zauważyć. A w Corsie nie mam pojęcia, prawdopodobnie też gdzieś w bloku silnika.

 

[ Dodano: 2014-01-27, 20:34 ]

Acz kolwiek podłączyć trzeba auto najpierw pod komputer u jakiegoś speca który się tym zajmuje, nie ma co wymieniać części bez 100% pewności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania