Skocz do zawartości

ogrzewanieraz jest raz nie ma vw golf 3


Gość sebik2345

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem sie was \zapytac comoze byc przyczyna ze razgrzeje a raz nie,nadmienie iz po właczeniu nadmuchu eci letnie najcieplejsze est na 2 biegu a czasem w ogóle nie ma na wszystkich biegach letnie ducha,samochód po remoncie klap bo były gąbki wykruszone i grzał w lato w zime chłodził,czy to moze byc termostat ?czy jest moze zapowietrzony układ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; color: #000000

 

Jest o termostacie, wystarczy przeczytać i stanie się jasność: http://forum.samnaprawiam.com/silnik-benzyna-diesel-termostat-silnika-cala-prawda-vt42.htm

Wyszukiwarka działa prawidłowo - sprawdziłem. Ty jak zwykle nie czytasz - też sprawdziłem. Ostatni jakikolwiek czytany temat 21 grudnia, więc nawet wyszukiwarki nie dotknąłeś. Mam to wywalić do kosza czy jednak cokolwiek zaczniesz samemu szukać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytałem ale zapomniałem dodać ze temperatura wzrasta tak powyżej 80.czasem spadnie bezpowodu troszkę.zapomniałem to dodać na początku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie termostat jest założony ten 87 stopni i ciepło dalej jest na 2 biegu a na 3 i 4 nie ma a nawet jest tak że i na 2 nie ma co tu może być nie tak,klapy były robione bo tak przez rok było jeżdzone ,klapy były robione dobrej jakości klejem i gabką ,czyli ja już naprawde nie wiem, co to może być?czy to wina nagrzewnicy zamulonej?ojciec jak rozbieral to mówił że lekka,jak ewentualnie odpowietrzyć układ?

 

[ Dodano: 2014-01-24, 14:49 ]

i jeszcze jedno pytanie węże co idą do nagrzewnicy te widoczne pod maska jak maja być podłączone na krzyż ?czy równolegle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania