Skocz do zawartości

Wielozawór lewy czy prawy!??


Gość Gringo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam Uaza do celów wędkarsko-myśliwskich.Samochód ma też lpg,Lovato, butla typu walec,60litrów.Chyba urwał mi się pływak wielozaworu,bo do tej pory w terenie dzwonił mi pływak o ścianki zbiornika,teraz przestał .Jakie mogą by c tego objawy,czy może byc taki objaw,że nie cały gaz da sie wyjeździć?Chciałbym też sam wymienić wielozawór,jak stwierdzić ,czy mam lewy czy prawy,jak patrzę na butlę, z tyłu ,to jest ona skierowana pod kątem w lewą stronę.Czy może ktoś pomóc,bardzo proszę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos!

Dziękuję za odpowiedź,choć teraz to dopiero skomplikował mi się problem,liczyłem na to ,że przez ten urwany pływak zostaje trochę gazu ,który nie daje się wyjeździć.Problem jest taki ,że zeszłym roku zmieniłem butlę,na nową ,wielozawór pozostał stary. Niby wszystko jest szczelne,gaz niby nie uchodzi , jednak....jak samochód postoi w garażu dzień,dwa,nieużywany,to gaz się gdzieś podziewa,normalne qurna cuda!!!Potrafi zniknąć 1/4 do 1/3 gazu!Sprawdzałem sam,na złączkach ,nic nie cieknie.Pojechałem do fachmana,który miał takie piekielne urządzenie elektroniczne,detektor gazu,no i stwierdził,że wycieków nie ma,oprócz miksera,z którego trochę gazu ucieka ,jak samochód chodzi,tak mu to ustrojstwo pokazało!Na wyłączonym samochodzie niby nic nie uciekało.Myślałem też ,że to może być wina wielozaworu,który raz się zamyka,a raz nie i gaz uchodzi,ale ja się na tym nie znam,to tylko moje przypuszczenia,bo nic innego im do łba nie wchodzi,potem myślałem ,że to wina tego pływaka,ale jeśli jak piszesz,że gaz ,mimo urwanego pływaka da się wyjeździć,to dalej nie wiem, czego się czepić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę,czy tamtędy nie ucieka.Chciałbym zamówić sobie nowy wielozawór,ale nie wiem czy mam lewy czy prawy,jak to stwierdzić,na 100 procent!?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania