Skocz do zawartości

Problem z przełączeniem się benzyny na gaz


Gość wtk1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem z gazem w golfie 3 . Najpierw pracował na wysokich obrotach , z czasem zszedł na niższe i gasł przy hamowaniu. Kiedy pojechałem do gazownika stwierdził, że silniczek krokowy jest do wymiany a na drugim miejscu reduktor. Dzisiaj pojechałem do niego ponownie wymienić silniczek i go wyregulować to nagle nie mógł się przełączyć na gaz. Poprzednim razem wszystko było w porządku, wsadził nam śrubę w miejsce silniczka i jeździliśmy na benzynie. Nie wiem co to może już być ... Proszę o poradę :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Benzynie chodzi wszystko oki

 

[ Dodano: 2013-06-11, 19:03 ]

Dobrze że nie byłem u Gaznika z Teściem byłem sam zrobiłem zaczeło chodzić jak wymieniliśmy Bezpiecznik instalacji gazowej i chodzi jak ta lala a jak bym jechał do nich pewnie bym wydał z 200 300 zl a tu głupi Bezpiecznik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; color: #000000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem już bohatera, który kozaczył w elektryce. Wsadził 20A zamiast 10A który ciągle paliło. Też się cieszył, że zaoszczędził na elektryku.

A potem szukał nowego auta, bo to mu się spaliło.

 

Jeszcze raz mówię: bezpieczniki nie palą się bez przyczyny. Należy dokładnie ustalić, dlaczego się spalił - gdzie nastąpił na tyle duży upływ prądu, że go zjarało. Chyba, że nie zależy ci na aucie, to nie było tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bezpieczniku był luz gdy wkładalem jakieś głosy przełaczania były włożyłem nowy który teraz sie tam nie luzuje i nie lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos dobrze pisze ale jak już włożyłeś drugi i nie chce Ci się szukać to sprawdź tylko czy nie dałeś bezpiecznika większej mocy. Jak się ponownie spali to wtedy już nie kombinuj tylko posprawdzaj kabelki. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania