Skocz do zawartości

Astra F cabrio przeciekający dach


Gość Tazuo

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

Mam problem z przeciekajacym dachem( tak jak zaznaczone na zdjeciu).

poprostu podczas rokzkladania i skladania dachu naderwal sie material i woda podczas mycia czy deszczu dostaje sie poza karoserie.

moze ktos cos poradzic czy da sie nasZyc jakas łatke i z jakiego materiału czy bedzie konieczna wymiana dachu?

 

druga sprawa delikatnie cieknie miedzy dachem,przednia szyba, a przednimi drzwiami.

nie wiem czy wymiana uszczelki pomoze czy probwowac w inny sposob.

 

obecnie staram sie nadkleic kawałki dentki :D

 

prosze o odp :*

 

 

http://www.iv.pl/images/41411277349405973503.jpg

41411277349405973503.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie staram sie nadkleic kawałki dentki

 

To chciałem Ci zaproponować, kawałek dętki ale rowerowej jest cienka i nie będzie się odklejać ale może to na niewiele się zdać i chyba będziesz musiał zbierać kasę na nowy dach plus uszczelki, które z biegiem lat sparciały, stwardniały i nie spełniają już swojej funkcji która w tym modelu jest bardzo ważna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci ze pomoglo troche, ale raz znalazlem aukcje na allegro i gosciu w tym samym miejsu mial takie dziury i mial naszyte jakies łatki wiec mysle ze moze by sie dalo to jakos zrobic tylko ze musze gdzies znalesc jakis odpowiedni serwis..;/

 

jak ktos moze pomoc to jestem z malopolski kolo Myslenic i czy zna ktos jakis serwis gdzies w poblizu.

 

 

a np CI co zszywaja plandeki przy tirach nie poradzili by cos na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość viking81

Musiałbyś podjechać do takiego zakładu co robi plandeki i podpytać. Jeśli masz w okolicy jakiegoś kaletnika to polecam też podjechać do niego i zagadać czy by się podjął takiego zadania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania