Skocz do zawartości

Czy Strefa Kulturalnej Jazdy jest w Polsce potrzebna ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

„Strefa Kulturalnej Jazdy” to Blog który będzie poświęcony przede wszystkim Kulturze Jazdy na polskich drogach.

 

 

Misją i celem bloga jest poprawa sytuacji na polskich drogach, więcej kulturalnej i bezpiecznej jazdy.

By kierowcy jak i ich pasażerowie czy inni uczestnicy ruchu byli dla siebie bardziej wyrozumiali,

uprzejmi co miałoby swój wpływ na ogólną poprawę przemieszczania się.

 

 

 

 

zapraszam na www.StrefaKulturalnejJazdy.pl

 

 

szerokości

AM

logo5.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Strefa Kulturalnej Jazdy jest w Polsce potrzebna ?

Jest :P

 

Pomimo reklamy: z dumą stwierdzam, że jako 22 letni kierowca kontrowersyjnej w wielu kręgach Calibry bardzo mocno stosuję się do wszystkich problemów poruszonych jak do tej pory na Twoim blogu :P

 

Do tego dodałbym jeszcze sygnalizowanie zmiany pasa wcześniej, zamiast przyczajonego tygrysa/ukrytego smoka. Ja takich przedstawicieli handlowych nie wpuszczam jak nie wrzucą wcześniej kierunku i czają się w pół mojej maski, żeby się wcisnąć. Jak widzę wcześniej kierunkowskaz, to zawsze wpuszczam na swój pas przed siebie.

 

No i ronda wielopasmowe/skrzyżowania wielopasmowe... Jakże często próbują na mnie ku*wiać i wymachiwać rękoma jak jadę po swoim pasie, a oni ze skrajnego lewego chcą na skrajny prawy wjechać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgodnie z regulaminem jak i zasadami panującymi na forum, temat powinien trafić do kosza, gdyż wszelkie próby reklamy innych serwisów motoryzacyjnych, które nie były lub nie są uzgodnione z Administracją SAM NAPRAWIAM są zabronione.

 

Jednak przejrzałem Twój blog, zauważyłem że prowadzisz go bezinteresownie więc zostawiamy a temat traktujmy również jako wymiana poglądów na temat kulturalnej jazdy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

dziękuje za wyrozumiałość, rozumiem że może to być reklama, ale stwierdziłem że dość chamstwa na ulicach i dlatego zajmuje się pisaniem bloga ;)

 

a że jestem bezrobotnym studentem to nie stać mnie niestety na reklamę, a nie chcę się bawić w coś typu ad taily, nie chcę oszpecać strony żadnym reklamami, ma być prosto schludnie i przyjemnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania