Skocz do zawartości

Samochód duży dylemat starszego kierowcy .


Gość Dami23PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór lub dzień dobry zależy kiedy kto to przeczyta .

Może zacznę to tak , posiadam samochód Forda Mondeo MK1 , 1.8 TD Kombi i myślę nad innym samochodem może być to kolejne kombi albo copue chodzi mi o to aby był wygodny jak moje mydełko i ekonomiczny , samochód który nie psuje cię co chwilę a z doświadczenia wiem że są takie co psują się szybciej niż można było sobie o tym pomyśleć... nie mówię tu o mondeo , mam dylemat ponieważ mam tyle samochodów na myśli a nie wiem który wybrać no i pieniądze tez swoje robią , ogólnie to zastanawia mnie też czy czasami w Anglii nie kupić samochodu , z przyjemnością jeździ mi się z prawej strony kierownicą jak i z lewej , chodzi mi ogólnie o wygodę nie lubię plastikowych wnętrz obrzydliwie prostych jak w Fabii , ale do rzeczy po głowie chodzi mi Honda Civic z 2000 roku Copue tylko teraz jest kwestia tego jak kupić taką dobrą Hondę używaną ale dobrą nie wygrzmoconą na prawo i lewo jak większość samochodów w komisach , myślałem też o Volvo V40 Kombi które jest wręcz znakomite pod paroma względami , no ale jak patrzę na te samochody po internecie to zaczynam mieć mętlik w głowie, gorzej niż kobieta podczas okresu nic mi nie pasuje i nie wiem co kupić , chciałbym jakieś porady , co kupić jako drugi samochód i jako samochód nie do popisywania się na ulicach szybkością prędkością , głównie chodzi mi o wygodę , ekonomiczność , dostęp do części bez problemu tanich , dużo możliwość tuningowych , np mondeo mk1 takich możliwość nie ma , no chyba że lubi ktoś tuning wiochę a tu użytkownicy widzę nie którzy lubią takie wieś tuningi z tego co patrzyłem , musi mieć samochód wyraz twarzy ( przód ) groźny , piękny ogólnie super nie musi być , zgrabny ładny , groźny i wygodny , tak wiem powtarzam się pisząc tu to wszystko ale mój problem jest dziwny i widząc różne ciekawe tu tematy , mając odrobinę nadziei zarejestrowałem się tu i mam nadzieję że ktoś coś sensownego mi doradzi , aa dodam że rocznikowo musi być od 1998 do 2003 roku i koszt samochodu od 6000 zł do 10000 zł . Może być Anglik tak jak napisałem wyżej przyjemnie mi się jeździ z prawej strony kierownicą. Jeżeli ktoś będzie pisał np z doświadczenia to niech napisze jeszcze najczęstsze problemy i wady danego samochodu . Pozdrawiam i z góry dziękuję . Oczywiście będę odpisywał na każdy komentarz .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym kupić pierwsze lepsze ale jak będzie się psuło lub będzie złe to tylko stracę pieniądze a każdy wie jak w Polsce z pieniążkami, utrzymując się samemu nie zarobię od tak na kolejne, to może co sądzicie o Honda Civic IV 2001 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania