Skocz do zawartości

Automat


Gość Arkom

Rekomendowane odpowiedzi

ehh niech będzie i tak, jak mówisz adminie :). To teraz żeby to zamknąć ostatnie pytanie co może być p[przyczyną tego " zazębiania" / " odbijania" w momencie gdy auto się zatrzyma. Biegi wchodzą normalnie mnie oczywiście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm wydaje się że są ok, poza tym to jest takie specyficzne bo dzieje się to jak auto się zatrzyma, dla mnie jest to coś co się cofa i jednocześnie zazębia z czymś trochę to dziwne ale tak jest.

 

[ Dodano: 2013-03-31, 10:02 ]

Wiem już co to jest tzn ten dźwięk. To nie odzie od skrzyni tylko tak " odbija ABS" tak mówi znajomy od którego mam zamiar zakupić auto. Zapytam zatem czy to normalny objaw ??? dodam tylko, że do wymiany mam przegub, czy on może mieć wpływ na ten dźwięk?

 

[ Dodano: 2013-04-10, 17:19 ]

Mam pytanie/groźbę jak ktoś wie to niech mi powiem czy da się samemu wymienić w automatycznej skrzyni biegów olej ( tzn domyślam się ze się da to zrobić ), do tej pory w automacie tego nie robiłem w manualnej skrzynie to tak, i nie bałbym się tego robić ale w automacie to mi się tak średnio widzi. Dlatego pytam jak to zrobić jak bd miał jakiś sensowny opis to przemyślę to. Czytałem trochę w necie i wiem, że jest jeszcze coś takiego jak płukanie układu napędowego ale jak to zrobić to szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Czekam na odpowiedzi pozdrawiam Arkom

 

[ Dodano: 2014-02-12, 22:11 ]

Odświeżam kotleta ale powiem tylko, że automat wyleciał z auta i wpadła manualna skrzynia biegów. Auto już po jeździe próbnej. W zasadzie to zastało mi uszczelnić wydech ( tak sądzę ) bo coś głośnawo chodzi. I zapytam o coś jeszcze czy da się usunąć na zegarach ( tablicy rozdzielczej ) pozostałość po automacie tj P N R D 1 2 3. Na obecną chwilę podświetla mi się to tak jakby automatyczna skrzynia była na D, mimo to auto odpala :PP Co można z tym zrobić czy muszę wyjmować zegary i zwyczajnie "wydłubać" ten wyświetlacz, czy jest jakaś inna metoda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania