Skocz do zawartości

jakie audo kupić ??


Gość Arkom

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam że sam już nie wiem, czy 2.0 czy 1.8
Powiem, e ja mam X20XE i nie ma problemów tylko czujnik wałka rozrządu wymieniałem bo jakis pajac włożył z inną kostką i niby też do tego a nie chodził jak trzeba i wywalał błąd. Spalanie w zimie 8-9 litrów.
Zapytam jeszcze o to czy prawdą jest tzn ja tak myślę że bardziej opłaca się kopić auto bez LPG i ewentualnie włożyć gaz co o tym sadzicie??

Ja tak myślę bo auto jeździło na PB i raczej z głowica nie będzie problemów, a jak kupisz gniota , który miał źle wyregulowaną (za ubogą mieszankę) to się możesz zdziwić, a samouków nie brakuje i te silniki muszą być dobrze wyregulowane najlepiej na sondę szerokopasmowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za zainteresowanie tematem. Co to Astry z silnikiem 2.0 pisze ktoś ze spalanie ma w granicach 8-9 litrów (sądzę że mówi o mieście) to nie powiem ładnie to wygląda, o taki wynik mi chodzi., na trasie myślę że jeszcze spadnie. Niestety kupno auta nie zależy tylko ode mnie jestem biednym studentem, i głównym sponsorem tej imprezy jest mama, a że za kobietami się nie dojdzie to mam nie mały dylemat bo to kolor nie odpowiada bo to kształt nie taki xD ( ale mimo wszystko coś się wybierze ), ale do rzeczy mam możliwość zakupy Audi A4B5 benzyna po znajomości ( po rodzinie ) autko sprawuje się dobrze obecnie nim jeżdżę, faktem jest że komfort jazdy jest jedyne co mnie w nim gryzie to to że jest to automat :/ ( nie wspominam o kosztach części ), słyszałem że to stosunkowo mało awaryjne auta, ale jak już coś się zepsuje to i kosztuje. Typowym laikiem w tematach motoryzacyjnych nie jestem wiele rzeczy mogę zrobić sam, jednak mimo wszystko wizja automatu mi się nie podoba ( bo w momencie awarii skrzyni jestem raczej bezradny ). Podpowiedzcie co myślicie o tym autku ??? rocznik 95. silnik 1.6 BP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie co myślicie o tym autku ??? rocznik 95. silnik 1.6 BP

Bida z nędzą. Ile to ma kosztować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 zł cena wg mnie jest fajna ale przeraża mnie ten automat oraz spalanie : /

 

[ Dodano: 2013-03-22, 22:40 ]

Czemu pod moim postem pojawia się reklama ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, automat, jeśli był prawidłowo eksploatowany, nie powinien sprawiać problemów, silnik 1,6 pewnie wystarczy do przemieszczania się z A do B, ale o ekonomii w tym aucie zapomnij. W tym dziale sporo napisano o zakupie audi (poczytaj), bo wiele młodych osób rozgląda się za tą marką. Ja niedawno pozbyłem się passata B3 i było to moje ostatnie auto z grupy VAG. Kupiłem sobie astrę F kombi x16szr, rocznik 97, co prawda bez gazu, ale auto od znajomego, przez to cena śmieszna, bo 1600 zł, a wyposażenia 5x tyle co w passacie i na razie wszystko działa, buda też się trzyma kupy, do zrobienia parę drobiazgów i rzeczy eksploatacyjne. W moim przypadku o zakupie przesądziła cena. Planowałem coś droższego i większego, ale życie zweryfikowało moje plany, a po 2 miesiącach bez samochodu byłem już mocno zdesperowany.

 

Ty chcesz wydać 6-7 tys. więc na twoim miejscu odpuściłbym samochody za połowę tej kwoty, których eksploatacja jest bardzo droga (żeby wymienić rozrząd w A4 trzeba rozebrać cały przód samochodu, żaden mechanik nie zrobi tego za 100 czy 200 zł, a w 8-zaworowym oplu to mała godzinka pracy).

Znów wychodzi na to, że forum jest prooplowskie, ale takie są realia. Chcąc tanio jeździć, dobrze wyposażonym autem, opel jest słusznym wyborem.

Za 6-7 tys. można też kupić dobrego japońca, ale ceny niektórych części, potrafią przyprawić o zawał (brat miał mazdę xedos przez 5 lat - przykładowo nowa przednia lampa do dostania tylko w serwisie kosztuje ok. 1700 zł, rozrząd, zawieszenie, hamulce - szkoda gadać).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Zobaczymy jak to będzie, ale nie wydaje mi się żeby automat zwyciężył. Co do samych ofert to znalazłem na allegro coś " ciekawego " na swój sposób. Powiedzcie czy ten przebieg jest realny ?? Wg mnie nie za bardzo ale, wygląd zewnętrzny i wewnętrzny jest całkiem całkiem

 

http://allegro.pl/audi-a4-1-6-benzyna-ks-serwis-jak-nowa-77-tys-km-i3115005502.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel kierowcy i uchwyt drzwi wcale nie wyglądają na deklarowane 77 tys. Książka serwisowa (jeśli jest prawdziwa) kończy się w 2006 r. z przebiegiem 48 tys. to wychodzi 6 tys. km rocznie, taaa, jasne.

Samochód po jakimś autodetailingu, bo świeci się jak psu jajca. Podejrzanie wygląda lewy przedni błotnik, a dokładnie jego styk z drzwiami. A cena średnio wysoka, ale wcale nie najwyższa, jeśli to taki ideał.

Ja nie wątpię, że takie perełki są sprowadzane do Polski, bo znajomy ostatnio nabył audi B4 w podobnym stanie, ale samochód kupił mu jego syn, mieszkający w Niemczech na stałe, od swoich znajomych.

Nie wydaje mi się, aby samochód w fabrycznym stanie trafił na allegro. Każdy handlarz ma bliższych i dalszych znajomych i rodzinę, którym wolałby opchnąć pewne auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie na temat tej oferty. Tylko zastanawia mnie bo inne jego aukcje tzn auta są z roczników po 2000r. i mają przebiegi rzędu 200 tyś. i akurat tego by tak przekręcił : / nie wiem sam jeżeli prawdą byłby ten przebieg to autko się opłaca wg mnie ale jak był kręcony to nie za bardzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania