Skocz do zawartości

nie odpala na zimnym silniku


Gość volvowaryszak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość volvowaryszak

Witam ponownie byłem dzisiaj na ustawieniu pompy bo wcześniej nie mogłem gdyż cudowna wiadomość URODZIŁA MI SIĘ CÓRECZKA :jupi: i dzisiaj wyszło że miałem przyśpieszony zapłon manometr pokazywał 39 i ustawił jak ma być na 25 zobaczymy jak przyjdą niższe temperatury.

odezwę się i mam nadzieję że dam znać o sukcesie !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość volvowaryszak

I dalej pech wczoraj -4 i tak sobie a dzisiaj -3 i znowu ledwo co :-x dzwonilem do mechanika i jutro zostawiam go na noc i ma zobaczyć rano i może namierzy problem.

 

[ Dodano: 2013-01-15, 16:57 ]

no i mechanik stwierdził że to jednak wina silnika :cry: już sam nie wiem chyba na wiosnę zmieni właściciela bo wystarczy mu 0 czy lekko na plusie i jak nowy ale cóż takie są prawa fizyki . nie chce mi się tylko wierzyć że akie ciśnienie sprężania ma taki wpływ.

 

[ Dodano: 2013-01-28, 16:02 ]

Witam po wielu nieudanych próbach z mechanikami sam podjołem walkę na mrozie z pojazdem i zaryzykowałem przestawiłem zapłon przyspieszając i czekam następnego dnia aku naladowalem ponownie . Rano - 10 i próba ryzyko bez grzania świec a tu CUD odpalił z pierwszego na drugi dzień aku zostawiłem i słabiej kręcił ale z grzaniem świec przy - 13 odpalił za drugim razem bez problemu. :jupi: na mechaników łącznie z autoryzowanym serwisem wydałem blisko 2000 zł i stwierdzone zostało że czeka mnie wymiana silnika że już nic się nie da zrobić a ja chciałem auto oddać fachowcom bo nie chciałem nic popsuć wiec mamy takich fachowców partaczy.

DZIĘKUJĘ KOLEDZE ZA POMOC POZDRAWIAM !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania