Skocz do zawartości

Audi - dobre auto ?


Gość Series73

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tutenhamon

Mimo wszystko proponowałbym Audi Tylko nie od ;kolegi nie od znajomych czy tam upatrzonego w komisie czy z ogłoszenia ,Najlepiej coś znależć i przywieść od 'Helmuta'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tutenhamon, więcej obiektywizmu. Świat nie kończy się na audi. To że jeździłeś samymi audicami nie znaczy, że to jedyna słuszna marka. Koszty utrzymania B2, B3, czy B4, nie są duże, ale każdy następny model niesie za sobą ryzyko sporej wtopy (duży koszt zakupu i ryzyko trafienia na zajeżdżoną padlinę) i generuje naprawdę duże koszty utrzymania. Bardzo drogie zawieszenie, czy np. konieczność rozebrania połowy samochodu do wymiany rozrządu. Inaczej wygląda też sprawa, jeśli ma się odpowiednie zaplecze i umiejętności i wszystkie wymiany i naprawy przeprowadza się samemu, a inaczej jeśli wszystko zleca się mechanikom, a nie wierzę, że 18-letni człowiek wszystko ogarnie sam, nawet z pomocą internetu itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę, że 18-letni człowiek wszystko ogarnie sam, nawet z pomocą internetu itd.

Nie jeden i nie dwóch takich jest :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tutenhamon

Każdy z nas ma trochę racji ,ale nie chciał bym żeby nasz młody kolega doznał rozczarowania kupując swój 1-wszy wóz i beczkę oleum na dolewkę . dlatego obstawał bym przy innej marce .A moje doświadczenia nie kończą się na Audi bo w moim posiadaniu były inne marki ; od najstarszych polskich aut , w.niemieckie ,francuskie , japończyki ,Wany, busy , sedany, od wyboru do koloru. To fakt że naprawy przeprowadzałem zawsze sam ale nieraz musiałem skorzystać z porad znajomych mechaników . i dlatego doświadczenie mam dość spore. Teraz mój syn będzie robił prawko i już rozmawiamy o zakupie autka. Ma oczywiście autko które mu się podoba ale , i tu się zaczyna właśnie temat w zasadzie chodzi o to o co nam w tym temacie a mianowicie ; autko musi być w niezłym stanie technicznym ,niedrogie i ma nie za dużo spalać paliwa . o remontach przez dwa lata nie ma mowy, no i padło na B4 ..A nasz kolega który się to naszych wywodów naczyta i tak zrobi jak będzie uważał .Serdecznie wszystkich pozdrawiam i myślę że sam zainteresowany powinien zabrać głos i ostudzić nasze zapędy :-D;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasz kolega który się to naszych wywodów naczyta i tak zrobi jak będzie uważał

Pewnie tak, choć nie logował się od Świąt. :?:

 

no i padło na B4

Tdi zapewne ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tutenhamon

Niestety nie , nie trawię osobowych ropniaków choć w obecnych czasach są silniki disla które mają piękną kulturę pracy.Ale są to młode o dość dużej pojemności za drogie auta padło na 2 litrową bęnzynke motor nie do zajeżdzenia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównej mierze roztrząsamy kwestię pod tytułem:

młody kierowca potrzebuje TANIEGO samochodu.

 

Wiesz co to znaczy mieć 18 lat? To znaczy, że najprawdopodobniej jest się na garnuszku rodziców, którzy niezbyt chętnie będą sypać groszem na auto. Gdyby byli chojni, to kolega by nie pytał o tak prozaiczne kwestie, tylko pokazałby palcem i tata by kupił...

Wszystko sprowadza się w głównej mierze do kosztów napraw, a tu niestety czy sie podoba czy nie, to Opel jest bezkonkurencyjny.

 

Nie pokazał bym palcem bo ojca nie mam. Wybacz racji też nie masz fakt mieszkam jeszcze z rodziną do wakacji potem idę na swoje ale rodzina zrzuciła mi się na auto sam bym 8 czy 10 tysięcy nie nazbierał no może bym nazbierał za jakieś 10-15 lat.

A 18lat że ktoś ma to nie znaczy że sobie nie radzi , bo radzę sobię bardzo dobrze ale z wyborem auta mam problem i dlatego się pytam ale sądząc co po niektórych żałuję że zapytałem.

 

[ Dodano: 2013-01-04, 21:35 ]

A nasz kolega który się to naszych wywodów naczyta i tak zrobi jak będzie uważał

Pewnie tak, choć nie logował się od Świąt. :?:

 

no i padło na B4

Tdi zapewne ;-)

 

Sorki nie miałem nawet kiedy odpisać ale staram się czytać na bieżąco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Series73, po pierwsze prawie nic nie zrozumiałeś z wypowiedzi ArKosa, po drugie bądź mężczyzną i nie obruszaj się o byle co. Nikt nie podejmie za Ciebie decyzji, jakie auto kupić. Dziś marka samochodu jest mniej istotna niż jego stan techniczny.

Weź ze sobą osobę która ma pojęcie o autach, pojeźdź po autohandlach czy giełdach, pooglądaj auta które Ci się podobają, przymierz się, przejedź. Szybko zobaczysz, co jest fajne a co nie, a także, że nie wszystko złoto co się świeci. Wyszukaj coś zamieść tu link do ogłoszenia, a wtedy można będzie coś więcej powiedzieć.

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tutenhamon

Myślałem że dysponujesz bardzo małym budżetem , ale widzę że możesz poszaleć :-D . luknij na przykład na to ; http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=224184344&cd=634890390800000000 Das Auto läuft sehr gut und ist in der in gutem Zustand und ich hatte nie irgendwelche Probleme damit i nie daleko , a A3 bym sobie odpuścił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania