Skocz do zawartości

Audi - dobre auto ?


Gość Series73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuję zakupu Audi A3 starszy rocznik 3 drzwiowy.

Ciekawi mnie Wasze zdanie , czy warto zainwestować w taki samochód ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawi mnie Wasze zdanie , czy warto zainwestować w taki samochód ?

OCZYWIŚCIE że nie warto. Nie warto inwestować w żaden samochód. To ty musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chciałbyś inwestować w takie a nie inne auto. Masz 18 lat, ujeżdżasz Gofra III, Audi może Cię zabić kosztami.

 

Kup sobie Opla - będzie młodszy i mniej problematyczny.

Tjaaa, mów to Golfiście z chęcią na Audiczke :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. szczerze to chciał bym jakieś fajne nie duże auto w które bym nie musiał nie wiadomo ile pieniędzy ładować. Jakie polecacie w moim przypadku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie z komisu, bo trafić na uczciwy komis to tak jak płacenie kartą w biedronce, nie masz rodziny? audi a3 mogło by być ale w takim przedziale cenowym znajdziesz lepsze auto, ma trochę problemów z elektryką, czasem wywali jakiś błąd który wystarczy skasować, jaki masz budżet? nie zastanawiałeś się nad golfem IV albo fiatem stilo 3d?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A3? Kiedyś Adam Kornacki powiedział, że to jest auto podobne zupełnie do niczego.

I ja się z nim zgadzam. Jest sporo znacznie ciekawszych i młodszych aut w podobnych pieniądzach. Jeśli już chcesz pozostać przy VAG-u, to zdecydowanie ładniejszy jest golf mk4. Co kupisz - to Twoja decyzja, jest w czym wybierać. Początkowo chciałem Ci zasugerować konkretne marki, ale to nie ma sensu, bo każdy ma inne upodobania.

Wracając do pytania z pierwszego postu - ja bym nie inwestował w audi A3. Mało jest aut tak nijakich jak właśnie A-trójka. Co do inwestowania lub nie - nie ma takich aut, w których nie trzeba nic robić, nawet nowe się psują (nawet bardziej niż te stare). Szukaj samochodu w jak najlepszym stanie technicznym, z mniejszym naciskiem na konkretną markę.

Ja tak kupiłem obydwa auta, które mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Adam Kornacki

 

no kiedyś rozwalił drzwi w bryce wartej fortunę :lol2: :lol2: :lol2:

Tym Panem bym się niesugerował, bo każdy ma swój gust

 

Nie ma się co oszukiwać, na co trafimy i jak będziemy dbali to tak będziemy mieli.

Zależy na co trafisz kilku moich znajomych ma a3 z różnych lat, jedne lepsze drugie gorsze.

Cenowo części wychodzą drogo.

Opel Astra z silniczkiem 1.8 powinno wystarczyć.

Myślę że to chyba najlepszy wybór w rozsądnej kasie.

Sam latam Vectrą 1.8 i od roku włożyłem jakies max 400zł z czego akumulator musiałem wymienić za 250zł.

gumy na drązki stabilizatora 40zł, stabilizatory przód 100zł (febi) łożysko tył 70 zł używka, jakieś diwajsy po groszach. to na tyle co włożyłem.

Mam PB/LPG. Spalanie coś koło 9 LPG i mnie to satysfakcjonuje.

Więc większość aut ze stajni GM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kiedyś rozwalił drzwi w bryce wartej fortunę

Wiedziałem, że ktoś to wyciągnie. To się będzie za nim ciągnęło jak smród po gaciach :-D

Tym Panem bym się niesugerował

A ja go lubię - ma zdrowe podejście.

Więc większość aut ze stajni GM

To chyba najlepszy wybór, biorąc pod uwagę cenę zakupu, oferowane wyposażenie, ceny części i awaryjność, no i rozwiązania pozwalające wiele napraw wykonać samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania