Skocz do zawartości

Problem Poduszki Silnika Nubira II CDX 2003r


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mógłby ktoś pomóc w sprawie z wymianą poduszek silnika? Dziś zdemontowałem poduszkę łączącą most (tak przypuszczam), oto zdjęcie po demontażu:

 

Link do Zdjęcia FULL SCREEN

 

Postanowiłem się za to zabrać gdyż ostatnio (tuż po wymienia rozrządu) podczas ruszania/hamowania słychać taki nieprzyjemny STUK. Z czasem zaczęło coś bić od strony pasażera (przy skrzyni biegów). Wyczytałem, że być może jest to wina tej poduchy. Po wstępnych oględzinach okazuje się, że ta duża guma (fot. to ta z lewej strony ;p ) jest bardzo plastyczna, posiada zmechacony kołnierzy i widnieją zagięcia w środkowej jej częściach.

 

Pytanie czy jest sens wymieniać pozostałe poduchy i czy łatwo się do nich dobrać? Nie bardzo się orientuje gdzie są pozostałe. Problem tkwi również dostępności części na rynku do tego modelu auta. Czy mógłby ktoś wskazać miejsca pozostałych gum, oraz gdzie mogę je zakupić (mile widziane linki do popularnych sklepów).

 

Proszę o pomoc bowiem te stukania mnie zamęczą. :evil:

 

P.S.

Na allegro znalazłem używaną poduchę (tą ze zdjęcia), co do reszty nie jestem pewien. Pozdrawiam zmotoryzowanych kolegów/koleżanki z forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ta poducha z fot pochodzi z demontażu mojego autka więc tu się z tobą zgodzę, że szrot. ;p Natomiast orientuje się kolega gdzie w okolicy Legnica/Wrocław znajdę dedykowany serwis z częściami do Daewoo/Chevrolet?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że kolega pomógł. Najprościej jedź do ASO i wywal pieniądze w błoto. Chodzi o to, że jestem w stanie sam sobie to wymienić lecz problem leży w dostępie tych poduch a skoro kolega wie to proszę podrzucić linki do zdjęć jak wyglądają owe poduchy. Może znajdzie się na forum ktoś na tyle uprzejmy aby choć tyle pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jedź do ASO i wywal pieniądze w błoto.

Nie jedź do ASO, sklej kropelką albo gumą do żucia.

 

Synek:

po pierwsze primo: rada jest udzielona na podstawie praktyki, która wskazała, że zamiennik jest minimalnie tańszy od oryginału

po drugie primo: śmierdzisz leniem i nawet ci sie nie chce google odpalić i zobaczyj, jak wyglądają poduszki www.google.pl/search?q=poduszki+silnika+nubira&hl=pl&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ld3mT9_sBobGswbTyJmeAQ&ved=0CFIQ_AUoAQ&biw=1430&bih=770#hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=poduszka+silnika+nubira&oq=poduszka+silnika+nubira&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=img.3...167000.167269.0.167518.2.2.0.0.0.0.165.294.0j2.2.0...0.0.9VIdnB6EjU0&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=95f73c695123f315&biw=1430&bih=770 ani nawet sprawdzić, gdzie jest najbliższy dealer http://daewoo.auto.com.pl/dealerzy/index.php

po trzecie primo: jak ci nie pasuje to forum, to poszukaj pomocy gdzie indziej. Zachowujesz się jak pan hrabia, wymagający wszystkiego na tacy. Dupsko też ci ktoś do dziś podciera?

po czwarte primo: skoro jestem nieuprzejmy i szukasz uprzejmego, to może znajdziesz. Nieuprzejmy właśnie zamyka temat w nagrodę.

 

Kiepsko zaczynasz na tym forum i uważaj, żeby za szybko nie zakończyć tej przygody.

 

 

EDIT

I zakończył szybko... za bluzgi na PW. Papa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania