Skocz do zawartości

Autko do oceny


Gość Corsina

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/opel-tigra-bezwypadkowy-1-4-1999r-126tys-warszawa-i2403233617.html - Jak w temacie.panowie co sądzicie....?warto pojechac obejzec.?...pieknie to wszystko wygląda i ten opis....same superlatywy...do wawy mam w sumie niedaleko... ;-) .generalnie mialam przerwe od kompa moja dzialka zupelnie mnie pochlonela do tego praca po 12 godzin...czasami zastanawiam sie gdzie u czlowieka znajduje sie wlacznik on-off. ;-):lol:

 

[ Dodano: 2012-06-19, 19:32 ]

mam jeszcze pytanie.zastanawiam sie czy zimowe oponki na stalowej feldze 13-tce podejdą do tigry są w b dobrym stanie TOYO i szkoda je oddac z cosiarką.taki komplecik tez kosztuje. :-/

 

[ Dodano: 2012-06-19, 19:45 ]

podejsc napewno podejda tylko lipnie to troche bedzie wyglądac...sama nie wiem? :crazy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, ale ten myty silnik... Do tego wytarta kierownica... przy 126 tys km? Moja astra ma wypukłości a minimum 300tys już zrobiła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym się przejechał zobaczyć na żywo jak to wygląda dotknąć przejechać się etc a najlepiej podjechać na stacje diagnostyczną w celu sprawdzenia szczegółowego.

 

mam jeszcze pytanie.zastanawiam sie czy zimowe oponki na stalowej feldze 13-tce podejdą do tigry są w b dobrym stanie TOYO i szkoda je oddac z cosiarką.taki komplecik tez kosztuje. :-/

 

ja bym je zostawił, jeśli jeździłaś na nich na Corsie to do Tigry będą jak ulał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid dzieki za spostrzegawczosc...jakos tego nie zauwazylam....teraz dopiero wnikliwie obejrzalam zdjecia...silnik faktycznie wymyty i mocno naplakowany.. :crazy: ...opony tylne roznią sie bieznikiem a to niedopuszczalne .tlumnik jakis dziwaczny ...hmm zauwazylam jeszcze zmieniony mieszek biegow ...ciekawe w jakim stanie jest org.???wnetrze czyste ale sama moge zrobic takie pranko i bedzie funkiel sztuka...smierdzi'' troche od tej tigry ta wytarta kierownica jest swiadectwem na to ze autko nastukalo drugie tyle...pytanie jeszcze w jakim stanie jest blacha i po jakich przejsciach..??

 

[ Dodano: 2012-06-20, 19:40 ]

Grzechu dzieki za porade odnosnie oponek... w cosiarce sprawdzily sie wysmienicie nie mialam na nich zadnego uslizgu a w zaspach dawaly swietnie rade..zostawiam sobie ;-):roll: mam do nich ladne kolpaczki ktore byly z felgami wiec tak zle nie bedzie :-D:roll: napewno najlepiej ogladac na zywo auto i wytykac mankamenty jesli warto to napewno bedzie grana stacja diagnostyczna za zgrzewkę piwa wyjdzie ile sprzedawca musi zejsc z ceny...w przyszlym tyg lece zalatwiac sprawy do stolicy to moze zerkne na to tluczydelko.... ;-)

 

[ Dodano: 2012-06-20, 19:44 ]

Automux dzieki za linka .za taką cene warto zamowic to urządzonko napewno sie przyda i zawsze mozna znajomym porzyczyc....ciekawe czy moja cosiareczka byla malowana....? :-D:-D skladam zamowionko :->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oko przebieglego mechanika wypatrzy wszystko.... :lol::lol: Grzechu moge zapodac Ci jeszcze inne linki do oceny :mrgreen: tylko musze cos znalezc...!!!allledrogo alllllledrogo powiedz przecie'' pojawily sie jakies nowe sztuki??? :lol::lol::lol: zaraz zobaczymy.. ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim skoro jest z Włoch i ma tak piękny błyszczący lakier to możesz być pewny na 110% że był lakierowany a jak lakierowany to pewnie i gdzieniegdzie po szpachlowany. Skąd wiem? Bo widziałem na własne oczy jak się tam jeździ i parkuje tzn. Przy parkowaniu obijają się o siebie, przepychają swoimi samochodami inne samochody, i nie tak delikatnie tylko całkiem konkretnie, obcierają się itp więc jeśli samochód od nowości nie stał w garażu to na pewno jest lakierowany...

 

Pozdrawiam

Daniel 'nycer'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego Nycer za podpowiedz....kurcze nie wiedzialam ze w tym kraju tak sie jezdzi a raczej parkuje .... :cry:czekam na miernik lakieru napewno sie przyda przy ocenie kolejnego autka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania