Skocz do zawartości

regulacja AL-700


Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow mam pytanie jakie parametry przedzialu atuatora, oraz jakie predkosci otwierania i zamykania a takze jaki powinien byc prog przelączania mieszanki dodam ze dotychczas mialem przedzial atuatora chyba jak wiekszosc uzytkownikow aut z gazem ustawione chyba fabrycznie od gory 30, 15, 20, 10 bo zadko kiedy gaziarze tam cos regulują predkosci otwierania krokowego tez mialem jakies male teraz mam zmienione na od gory 10, 8, 10, 8 a prog zmiany mieszanki ustawilem na 0,5 ale niewiem jak powinno to byc u mnie po zmianie szybkosci otwierania wrosla mi odczuwalnie moc autka jeszcze niewiem jak ze spalaniem ale jest zwawszy prosze o jakies sugestie jak to najlepiej ustawic bo autoregulacja tego nie robi prosze o w miare jaknajpelniejsze informacje moze nie tylko na to pytanie bede wdzieczny jak dowiem sie jaknajwiecej o regulacji al 700 dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś pomoże:

Małe FAQ co do AL700: http://mobillock.w.interia.pl/autronic/autronic.htm

Ten próg zmiany mieszanki to ustawienie lambdy, masz dobrze. Niech tak zostanie.

A z racji tego, że nie będę powielał tego co jest w sieci, to tu masz pomoc co do regulacji: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic550526.html#2864108

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Arek za odpowiedz ale ciagle nie wiem jak to jest z tym przedzialem atuatora minimalne otwarcie zamkniecie itd poza tym jeszcze jedno pytanie parametry wyjsciowe krokowego lepiej ustawic wyzsze czy nizsze ja mam max85 min95 a krokowy oscyluje w okolo 100 z malymi odchyleniami czy ta wartosc jak jest wieksza to krokowy jest mniej czy wiecej otwarty bo wydaje mi sie ze jesli jest wartos mniejsza to krokowy bardziej otwarty czy tak? wreszcie te czasy otwarcia zamkniecia cztery pozycje ja mam 10 8 10 8 jak byloby lepiej?zmienic to jakos jeszcze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecają 110-130 ale to indywidualna sprawa danego silnika.

 

Co do regulacji - wybacz, ale Autronica miałem w rękach ostatnio jakieś 9-10 lat temu jak astre sprzedawałem... Po prostu juz nie pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te 130 to znaczy ze krokowy jest bardziej czy mniej otwarty niz np 100? bo niektorzy roznie to opisują

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania