Skocz do zawartości

gaśnie podczas włączania sie wiatraka


Gość daniel997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z moim oplem corsa gdyz podczas postoju jadac na gazie w korku temperatura mi wzrasta i gdy dochodzi do 98 stopni włacza cie wiatrak i samochód traci bardzo obroty i sie cały trzesie albo całkiem gaśnie a na bp wszystko jest wporzadku gaz był regulowany u 3 mechaników i nic to nie dalo prosze o jakies porady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na benzynie jest wszystko ok to na lpg też musi być a jeśli tak nie jest to do regulacji, i możesz gazownikowi pokazać co się dzieje, zagrzać do takiego stopnia by włączył się wentylator i niech reguluje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość maniek02
włacza cie wiatrak i samochód traci bardzo obroty i sie cały trzesie albo całkiem gaśnie

 

 

Jak na mój gust coś namieszane masz z podłączeniem elektryki w instalacji gazowej... jak ładowanie jest ok, to sprawdź takie coś: odpal niech się przełączy na LPG i po włączaj jak najwięcej odbiorników prądu (światła, radio, ogrzewanie tylnej szyby) jak będzie ok, sprawdź skąd masz pociągnięte zasilanie (bezpiecznik) do instalki, gdzie się wpięli gaziarze coś jest namieszane ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz oryginalny wlot powietrza? czy czasem wiatrak nie dmucha prosto do wlotu? Możesz odkręcić pierwszą część wlotu i wtedy sprawdzić czy nadal będzie się to działo albo poczytać na innych forach o przytykaniu wlotu powietrza. Większość gaziaży usuwa cześć dolotu powietrza albo zakłada się coś na wlot żeby powietrze nie wlatywało za mocno. U mnie był objaw taki że po przekroczeniu 100km/h auto nagle gasło lub zaczynało się dławić wystarczyło zdemontować pierwszy element wlotu powietrza i jest oki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania