Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie samochodu- Czujka i Przyśpieszenie


Gość kruchy001

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kłam. Nie chciałbym być upierdliwy ale następne łgarstwo = wylot.

 

Chyba ma kolega zły dzień, jak wcześniej napisałem byłem u Mechanika który ma problem z moim samochodem, jeśli chodzi o czytanie błędów to czytałem i nie jestem człowiekiem który kłamie bo nie mam w tym żadnego celu, ale poszukuje pomocy od "Twardzieli" takich jak Ty- Którzy się na wszystkim znają.

a co do moich jaj to nie martw się- są na miejscu.

 

- mam nadzieję że dam radę ogarnąc problem. A koledze od kadeta 1.4 dziękuję.

-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale tego nie znalazłem
jeśli chodzi o czytanie błędów to czytałem

Krótko ode mnie...

Nie staraj się stąpać po cienkim lodzie, bo właśnie zaczynasz to robić. Jeśli nie wiesz, to admin ma opcję wglądu w całość poczynań użytkownika na forum i wie, czy ktoś czytał jakiś temat czy nie.

Jeśli dumnego Pana zabolała ostra krytyka, to wyjścia są dwa:

1. uderzyć się w pierś i powiedzieć "mea culpa" czyli wziąć to na klatę

2. poszukać innej ekipy, która da się robić w bambuko czyli jest bardziej tolerancyjna. Tutaj staramy się dbać o porządek i przestrzegamy pewnych zasad. Dostałeś linka na tacy i jeszcze masz wąty...

 

Kolego, zły dzień nastanie i twardzielem będę, jeśli nie skończysz tej miernej dyskusji przecząc samemu sobie. Ja zawsze zwracam uwagę tylko jeden raz i chciałbym, abyś miał tego świadomość. Mam nadzieję, że wyraziłem się nader jasno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dyskusja jest zbędna. Chciałem przeprosić Pana za odpowiedź która rzeczywiście była mało kulturalna. Wy jesteście od pilnowania i rozumiem że macie dość gości takich jak ja :/ 2 dni temu wogóle wszedłem na to forum.

 

Przyjmę to na klatę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję.

Popełnić błąd to ludzka rzecz, nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ważne jest, aby umieć się do tego przyznać, bo to świadczy o odpowiedzialności i dojrzałości człowieka. I z tego się cieszę.

 

PS1

Na forum zwracamy się do siebie per "ty" niezależnie od wieku i rangi, tu panują układy koleżeńskie.

 

PS2

Faktycznie mamy sporo ludzi, którzy "na lenia" chcą porady i po czasie człowiek popada w rutynę, czasem nawet stajac się lekko przewrażliwionym.

 

PS3

Dyscyplina i porządek są bardzo dobrymi cechami, bo panuje ład i wszystko jest jasne i klarowne.

 

 

Miłego dnia, usunięcia awarii, no i sprawnego poruszania się po forum życzę. Jesli jakiś przeczytany temat zacznie budzić wątpliwości, to wtedy należy bez wahania nawiązać do niego i rozwiać swoją niepewność. Służymy pomocą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania