Skocz do zawartości

opel corsa c wymiana serva hamulcowego anglik


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ma problem z hamulcami strasznie twardy pedal hamulca wymienialem uszczelke pod serwem bo woda mi ciekła i niewiedzialem jak to zrobic i zdjolem pompe hamulcy i otworzylem zaciski na serwie i teraz pytanie serwo na wyzut?prosze o porade.serdecznie dziękuje za odpowiedziopel corsa comfort 1.2 :jupi::jupi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjolem pompe hamulcy i otworzylem zaciski na serwie
serwo na wyzut?

Przepraszam, ale możesz pisać po polsku, czyli zrozumiale? Pomijam błędy ortograficzne i interpunkcyjne, ale:

1. serwo nie ma żadnych zacisków do otwierania

2. wyrzut, to jest w roztrząsaczu rozbryzgowym obornika, który używany jest przez rolników...

 

:-o:-o:-o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za błędy a zaciski ściskające w połowie serwo w połowie są wygląda to tak że jak by było zaprasowane nie jestem mechanikiem także przepraszam za opis.proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odchyliłem te niby zaciski i obawiam zie ze coś zepsułem np rozszczelniło się? nie wiedziałem jak dostać się do śrób

 

[ Dodano: 2012-04-17, 20:30 ]

tak zdjołem te niby zaciski i chciałem się dostać od góry teraz słychać syk od dołu pedału i hamulec sztywny przejechałem kawałek i zaczynaj się blokować hamulce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec teraz nie mam pojęcia co może być rozmawiałem ze znajomym i powiedział mi że może serwo.odpowietrzyłem hamulce.pedał hamulca jak skała.przejadę kawałek i czuje że blokują hamulce.pomocy/ :cry:

 

[ Dodano: 2012-04-17, 20:41 ]

co do silnika to jak odpaliłem żeby się przejechać to tak dziwnie wchodził na obroty tak jak by na niewszystkie gary palił ale to tylko chwilke

 

[ Dodano: 2012-04-17, 20:44 ]

zamówiłem używke mam nadzieje że będzie pasować bo mam anglika a to będzie z europejczyka na wygląd wszystko tak samo.będzie pasować? :cry:

 

[ Dodano: 2012-04-17, 20:59 ]

oznaczenia mają takie same wiec chyha ok? :-x

 

[ Dodano: 2012-04-17, 21:04 ]

czekam na jakąś odpowiedz i porade

 

[ Dodano: 2012-04-18, 16:53 ]

czekam na jakieś odpowiedzi? dziekuje .pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich .mam pytanie wymieniam serwo opel corsa c anglik 1.2 comfort.chcialbym poprosić o wskazówke jak wyjąć wężyk z serwa który do niego jest podłączony? czy tylko jest wciśniety czy może ma jakieś mocowanie bo ja tam nic niewidzę.nowe serwo ma tylko otwór z gumą ?prosze o porade

 

[ Dodano: 2012-04-19, 18:26 ]

przepraszam ze się niecierpliwie ale naprawde potrzebuje tej informacji.pomóżcie :roll::-(

 

[ Dodano: 2012-04-19, 19:20 ]

prosze o pomoc niechcę nic zepsuć :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za podpowiedz.czyli wystarczy mocniej pociągnąć i wyjdzie?pytam bo bije się złamać a to 10 letni samochód więc pierwsza nowość to nie jest.a ja nie jestem mechanikiem .tylko sam naprawiam i się ucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania