Skocz do zawartości

UNIACZ rakieta 1.4 8V 73 KM problem z LPG


Gość koksik360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koksik360

mam problem z gazem gdyz na butli pisze 34l pojemnośc a zawsze wyjezdze do konca az nie ma siły jechac po wcisnienci pedału do konca dusi sie i gasnie czyli zmieniam na benzyne.... chce zatankowac i miesci sie 20l.. czyli te chociaz by 13 l to gdzie ?? :( na 20 litrach zrobie 250 km czy mam całkowicie wypuscic gaz z butli i ponownie pojechac na CPN i zatankowac do konca czy co mam zrobic ?? prosze o pomoc bo bym chiał jutro nim jechac do sql... :( a gazu mi nie bierze.... a na wolnych obrotach normalnie pracuje

nawet teraz jak odpale n gazie jest normalnie tylko jak wcisne pedał do konca to gasnie jak by nie było nic...

CO SIE DZIEJE PLIS O HELP :) :) wczoraj odkreciłem ta śróbe z dołu i spósciłem tą smołe z parownika :)[hide]


[/hide]

 

[ Dodano: 2012-03-11, 14:19 ]

butla znajduje sie w kole :( miernik mam posuty t nie zobacze aby sie wskazówka do konca uniesie jak jest pełno ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojemność 34 litry, to nigdy tyle nie nalejesz wielozawór jest tak wyregulowany by weszło około 28 litrów jest to potrzebne gdyż gaz się rozpręrza, co do pozostałych usterek wygląda na to że masz bardzo osłabiony przepływ gazu przyczyną mogą być filtry czy też filtr do sprawdzenia lub wymiany ewentulanie potrzebna regulacja LPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zloty666

hmmm, Kolego, do butli wchodzić powinno max 80% pojemności, oczywiście są tacy co podginając drucik są w stanie zatankować na maxa, ale w lecie mogą pojechać szybciej niż im się wydaje . . .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania