Skocz do zawartości

Fiat UNO 1.4ie S


Gość koksik360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koksik360

wczoraj przez przypadek dotkłem elektryki bo koles zrobił sb samemu górne swiatło z diód podobno za takie cos jak nie jest dostawione do szyby policja zabiera dowód... no to odkreciłem to a co najlepsze było zaizolowan paierkiem i duzo cyny było nie wygladało to na profesjonaliste... wyjałem klosze i zarówki od stopa mi sie zjarały ;( patrzyłem bezpieczniki pod kierownica ale nie znalazłem 2 żarówki od stopa sa spalone :( pomózcie bo chce to dzisiaj zrobic ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij sie. Jesteś tu już na tyle długo, żeby zakładać tematy we właściwych działach.

 

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; color: #000000

 

Nastepnym razem wywale w kosz i będę robić do do skutku - aż sie nauczysz.

 

 

2 żarówki od stopa sa spalone

Rozumiem, że poszukujesz fotoporadnika, jak wymienić żarówki STOP-u?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Jesli spalone to mogl byc zwykly przypadek ze poprostu same sie zjaraly. Podmieniales?

 

Co zrobiles z tym

 

najlepsze było zaizolowan paierkiem i duzo cyny było nie wygladało to na profesjonaliste

 

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koksik360

podmieniałem ... prądu nie ma nawet w kostce przy pedale :/ co to moze byc..... bezpiecznika ni moge znaleźc :( i wydaje mi sie ze od tego zwarcia wczorajszego tak jak by sie zegar zresetował.... ale nie jestem pewien... obydwie zarówki stopu sa spalone prad nie dochodzi nawet do tej kostki ... boje sie ze sie gdzies kabel przepalił... jest to mozliwe ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja treść jest bardzo chaotyczna i niezrozumiała. Zrobiłem ci z kolorami schemat poglądowy świateł stop w fiacie uno:

 

2268d431e119728am.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koksik360

patrzyłem i tak i tak i nic .. :/

 

[ Dodano: 2012-02-19, 14:39 ]

ale dzieki za schemat ;):) własnie to mi chodziło :)

 

[ Dodano: 2012-02-20, 17:02 ]

dzis wszystko działa :D popatrzyłem mierniczkiem i jest wszystko gites :D dzieki za pomoc :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania