Skocz do zawartości

Fiat CC z silnikiem 1.4ie S


Gość koksik360

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koksik360

witam jeszcze raz :)

mam takie pytanie mój pierwszy samochód był to cc 704ccm cieszyłem sie gdzyz był lekki i zwinny ale płakałem bo duzo palił :D teraz mam UNO 1.4ie S blacha mozna powiedziec ze w nie najlepszym stanie :(

i mysle nad przeniesieniem silnika bo jest naprawde w niezłym stanie nie jednego dizelka obstawia 180km/h na gazie przy spalaniu ok 10 - 11 litrów teraz przykreciłem kurek do 7 - 8l/100km moja mysl jest taka ze imlzejszy samochód z wiekszym silnikiem tym mniejsze spalanie i bardziej sportowy (szybsze przysieszenie ) :) wiem ze to zalezy od różnych rzeczy a nie tylko od silnika :)... napiszcie mi czy mocowanie silnika 1.4ie S z fiata UNO pasuje do CC... jak to jest z 700... albo 900... albo 1100 :) mam całego fiata UNO wiec bym musiał kupic tykoo karoserie FIAT CC :) nie chodzi mi o odwalenie roboty bo chce zakatowac tylko pojezdic pare lat takim cudem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mocowanie silnika 1.4ie S z fiata UNO pasuje do CC

Z tego co wiem to nie.

 

nie chodzi mi o odwalenie roboty bo chce zakatowac tylko pojezdic pare lat takim cudem

Sprzedaj toto co masz i kup od jakiegoś dziadka igłę cinqsia...

Jak kochać to całe życie, jak kraść to miliony. Jak modyfikować, to na całego:

 

 

Lub jesli kasy mało, to:

 

 

Oplowski silnik 2.0 16v 150kM. Jedzie jak zły. Silnik za 1200-1300 da się kupić i jest to jeden z najlepszych silników jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koksik360

a jak to jest z tymi silnikami fire w UNO podobno pasuja do CC 900 lub 1100 :) bo wydaje mi sie ze ma takie samo mocowanie mój fiacik :) chce rade eksperta... jakie silniki pasuja do CC...mocowanie bez przerabiania :) bo wiadomo oryginał dłuzej wytrzyma :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce rade eksperta... jakie silniki pasuja do CC...mocowanie bez przerabiania :) bo wiadomo oryginał dłuzej wytrzyma :)

Gościu, to nie calibra team, do CC załadujesz najwyżej 1.2 z seryjnymi łapami.

 

 

Pytanie zasadnicze:

Ile masz kasy i czy naprawdę chcesz dlubać samemu w aucie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania