Skocz do zawartości

airbag passenger deactivated w Peugeot 307 sw


Gość neckali15

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalam samocód jadę do pracy wszystko jest ok ,kontrolki wszystkie w normie po ok 10-20km przejechanej trasy wyswietla się komunikat airbag passenger deactivated (niezależnie od pozycji wyłącznika poduszki pasazera) i zaczyna wszystko szaleć zmieniają się światla drogowe na mijania zmieniają się parametry na wyświetlaczu tak jak by ktoś je sam przełaczał uruchamiają się wycieraczki przednie potem tylne spryskiwacz leje płyn,przygasają światła mijania zapalają się na chwilkę kontrolka stop i smarowania na wyświetlaczu wyskakuje komunikat oil pressure insufficient ten komunikat jest wyswietlany tak krótko że ciężko jest go przeczytać,potem nastepuje spokój oczywiście kontroli od airbaów świcą cały czas spokojnie można jechać po jaimś czasie jazdy na nowo zaczyna się to powtarzać tak jak opisałem wyżej.Odnoszę wrażenie że czesto do pojawienia się tego co opisałem dochodzi w momęcie skretu kierownicą lu na nierównosciach jak podrzuca samochodem lecz nie zawsze. Bylo wymieniane BSi sensor airbagu i sprwdzana instalacja.I dalej to samo> Błagam pomocy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo wymieniane BSi sensor airbagu i sprwdzana instalacja.I dalej to samo> Błagam pomocy

 

Tak to jest z tymi naszpikowanymi elektroniką francuskimi samochodami, w Twoim wypadku myślę że wizyta w dobrym serwisie powinna załatwić sprawę, tu na forum nie jesteśmy w stanie stwierdzić co jest uszkodzone jak wcześniej pisałem zbyt dużo elektroniki i z doświadczenia wiem dziwnej elektroniki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania