Skocz do zawartości

woda pod wykladzina opel astra h


Gość Czarny523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow. Mam problem ze swoja astra h 1.7cdti. Zauwazylem ze od strony pasazera jak i kiepowcy pod wykladzina ma podlodze gromadzi mi sie woda. Sprawdzilem filtr kabinowy i jest suchy. Samo odprowadzenie wody kanalikami tez jest na oko drozne. Gdzie moze jeszcze przedostawac sie woda w tym modelu ze cieknie bezposrednio pod wykladzina i sama gabka wyciszajaca?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moze to byc woda od sniegu bo problem zauwazylem troche wczesniej jak go nie bylo i woda pojawia sie zawsze po deszczu. Splywa po szybie i dostaje sie dm srodka tylko juz nie wiem którędy. Nagrzewnica napewno nie bo nie ubywa mi nawet kropla płynu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo pojechać uszczelnić ;) żeby Ci podłoga nie zaczęła od środka gnić

Dokladnie ta woda musiala juz wczesniej byc bo widac juz oznaki rdzy. A jak jest prowadzony przewod od spryskiwacza tylnej szyby bo pod dywanikiem od kierowcy jest czuć spryskiwacz że się dostał. A jeżeli to coś pomoże to oznaki tego że cieknie mi woda było sytuacji w której po opadach deszczu zauważyłem że po schowku cieknie woda na gumową wycieraczke a później po schowku przestała i tylko pod wykładzine leci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Woda może spływać po szybie w drzwiach, po folii następnie na próg i ma łatwą drogę aby dostać się pod dywanik. ( uszkodzona folia w drzwiach ew. przez głośnik)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarny523
Woda może spływać po szybie w drzwiach, po folii następnie na próg i ma łatwą drogę aby dostać się pod dywanik. ( uszkodzona folia w drzwiach ew. przez głośnik)
Raczej nie mozliwe bo z moich obserwacji wychodzi na to że cieknie bardziej od strony silnika bo gąbka od tamtej strony aż ocieka z wody. Ostatnio zauważyłem że jak włącze spryskiwanie tylnej szyby to leci mi płyn pod wykładzine od kierowcy i to jak z małego lejka. Cieknie po gabce która jest na części nadkola od środka oczywiście. Wie ktoś jak jest prowadzony przewód od spryskiwanie tylnej szyby?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

A jak w Astrach jest poprowadzona wiązka elektryczna z silnika do kabiny??? W corsie miałem podobny problem, tam okazało się ze gumowy peszel w którym przechodziły przewody elektr do kabiny sparciał i woda się lała właśnie tamtędy :/ Silicon + masa uszczelniająca załatwiły sprawę ;)

 

A czy masz może szyberdach ??? Jeśli tak to sprawdź czy góra nie leje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania