Skocz do zawartości

Pomoc w złożeniu gaźnika Tico


Gość ursus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wziąłem się samodzielnie za czyszczenie gaźnika w Tico, wszystko poszło prawie rewelacyjnie, bo jednak starając się uważać na wszystko co wypada i wyskakuje, tak by to ponownie poprawnie zamontować przegapiłem dwa małe elementy. Wypadły mi one po przechyleniu plastikowego korpusu gaźnika i nie wiem skąd. Plastikowy korpus widoczny na zdjęciu, te dwa elementy też (są zaznaczone w zielonym kółku) to jakiś wałek i kulka. Przepraszam za jakość, robione telefonem. Może ktoś pomoże właściwie to umiejscowić?

zdjcie0187j.jpg

 

zdjcie0188f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :-D Na obu rysunkach widać, gdzie zamontować te elementy i przy okazji mam dokładniejsze materiały, niż te które posiadałem do tej pory.

 

[ Dodano: 2011-11-24, 19:33 ]

A jednak okazało się, że te elementy nie pasują tam, gdzie wynikałoby to z rysunków. Ten otwór wskazany na rysunkach jest zaślepiony jakimś plastikowym pomarańczowym korkiem, części te więc włożyłem w otwór dalej. Po skręceniu i zamontowaniu samochód odpalił, ale czy wszystko jest ok okaże się dopiero po regulacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko chodzi tak jak wcześniej, więc wszystko powinno być ok. Wg załączonych schematów te elementy powinny być umieszczone tam, gdzie znajduje się ten korek zaznaczony na zdjęciu czerwoną strzałką. W rzeczywistości powinny one być włożone w otwór po prawej stronie w linii poziomej zaznaczony zieloną strzałką. Kolejność jak na schematach, najpierw kulka, potem wałek.

ganik1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; color: #000000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania