Skocz do zawartości

samchod nie zapala


Gość izazag

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z astra 1,7CDTI 2004.Odlaczylam i wyjelam na noc akumulator,bo wyswietlac zmi dobrze nie dziala i mslalam ze sie zrestartuje,a nastepnego dnia nie moglam juz zapalic samochodu.Akumulator sie naladowal ale samochod nie odpala.Czy moze ktos wie co sie stalo,czy to bl blad ze wyjelam akumulator na tak dlugo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odlaczylam i wyjelam na noc akumulator,bo wyswietlac zmi dobrze nie dziala i mslalam ze sie zrestartuje

Po co wyjęłaś akumulator bo nie rozumiem.

czy to bl blad ze wyjelam akumulator na tak dlugo?

 

Nie, wyjęcie akumulatora w niczym nie przeszkadza powinien odpalić.

Napisz co się dzieje nie kręci rozrusznik czy co?

 

 

Problem z akumulatorem przeniosłem do działu elektryka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawie sie.Odlaczylam akumulator poniewaz w tej astrze mam duzy wyswietlacz i niewiem czemu nie pokazuje mi spalania,myslalam ze jak wyciagne akumlator to moze komputer sie zrestartuje i cos pomoze,ale tak sie nie stalo.Wczesniej wszystko bylo w porzadku,teraz jak wkladam kluczyk wszytsko niby jest ok,ale jak chce zapalic to tylko klika,niekreci rozrusznik,cos w takim stylu kilik klik...

 

[ Dodano: 2011-10-23, 11:12 ]

Na poczatku wyjelam akumulator na kilka minut i jak wlozylam to zapalal,a jak wyjelam na noc to juz nie zapalil...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że albo masz akumulator padnięty mimo ładowania, lub masz źle przykręcone klemy, w najgorszym wypadku zepsuł się rozrusznika ale tak od sam od siebie to raczej wątpię i stawiam na akumulator

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmierzyć napięcie na akumulatorze powinno być w stanie spoczynku przed odpaleniem ok 12,5V jeżeli jest mniej np 12,2V to jest tylko 50% jego sprawności, jeżeli 12V to 25%, 11,7V lub mniej 0%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<html> <head> <title>Untitled Document</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"> <style type="text/css"> <!-- body,td,th { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; color: #000000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania