Skocz do zawartości

[nadwozie] Wymiana klamki E34


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Pechowo urwała się klamka - nikomu nie życzę, musiałem kluczykiem otwierać szyby żeby sobie od środka otworzyć drzwi, trochę komicznie to musiało wyglądać z boku.

 

01_58.jpg

 

Teraz po demontażu.

 

02_59.jpg

03_58.jpg

 

Więc przednia rozmontowana. Trzeba zdjąć sprężynkę, wybić bolec i gotowe. W miedzy czasie wyjąłem druga żeby juz mięć pod ręka i sprawdzić czy wszystko jest tych samych wymiarów zanim zacznę rozbierać.

 

04_54.jpg

 

Teraz szybkie przełożenie uszkodzonej części. Pasowało idealnie - pamiętamy o naciągnięciu sprężynki, bo inaczej nie będzie nam odbijała.

 

05_55.jpg

 

I efekt końcowy. Teraz pozostało kupić klamkę tylna pod kolor koszt około 70-100pln, a przednia z miejscem na zamek - koszt około 100-150 pln i kłopot dostać pod kolor. Mam nadzieje, że może komuś to sie jeszcze przyda, tak jak mi świadomość, że tylną można przerobić na przednia.

 

06_51.jpg

07_47.jpg

 

 

 

Autor: pawka84

 

Źródło: http://forum.7er.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania