Skocz do zawartości

problem z płynem w wyruwnawczym


Gość marcin.kalbarczyk7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin.kalbarczyk7

witam ,troche się rozpisze ale mam problem z moją omegą mianowicie ; z początku nie miała mocy i zapalała mi się żółta kontrolka na komputerze znalazłem przyczyne ,zdjęty wężyk od podciśnienia,założyłem i auto idzie jak rakieta ale teraz jak się rozgrzeje wyrzuca płyn przez zbirniczek wyrównawczy jak zdejme ten wężyk z płynem spokój ale auta muł i zapala się kontrolka diagnoza w oplu, uszczelka pod głowicą albo walnięta głowica ale mój znajomy mechanik poradził mi żebym wyjoł przepływomierz i połączył przewody jak nie pomorze to uszczelka do wymiany ,koszt około1000. pomocy co robić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin.kalbarczyk7

jak bym umiał naprawić to bym nie pisał a pytałem czy to może być wina przepływomierza bo jak założe wężyk od podciśnienia wyrzuca płyn ale przspiesza super a jak zdejme wężyk to jak żółw i zapala się żółta kontrolka, nie me oznak oleju w płynie i odwrotnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jak wypniesz wężyk to się włączy check...

co do przepływki to raczej to nie to..

czyściłeś juz elektrozaworki? Tam gdzie jest IN psiknąć WD-40 a potem sprężarką żeby wszystko wyleciało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin.kalbarczyk7

nie czyściłem elektrozaworków bo nie bardzo jestem w temacie ale podjade do znajomego mechaniora i jak to pomoże to dam znać. dzięki za rade może uda się bez zdejmowania głowicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem i auto idzie jak rakieta ale teraz jak się rozgrzeje wyrzuca płyn przez zbirniczek wyrównawczy jak zdejme ten wężyk z płynem spokój ale auta muł i zapala się kontrolka diagnoza w oplu

 

Prosiłbym pisać po ludzku. Ten ciur wyrazów jest po prostu enigmatyczny i niezrozumiały. Mamy coś takiego jak interpunkcja.

 

Obstawiam uszczelkę głowicy lub pękniętą głowicę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo jestem w temacie

 

no i widzisz sam się przyznałeś, że nie jesteś w temacie, a jak Ci zasugerowałem UPG to mi napisałeś że nie ma płynu w oleju i odwrotnie - to nie są jedyna objawy padniętej UPG :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania