Skocz do zawartości

moc silnika


Gość meison

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy posiada ktoś informacje na temat silników 1,6 16v w astrach w radiowozach policyjnych czy są one inne czy są tylko zmodernizowane bo gryzie mnie to czy to jest może ogarnięte tajemnicą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, bardzo dokładne informacje o silnikach wszystkich policyjnych radiowozów.

Po co ci ta wiedza, bo nie kumam? :shock:

 

jestem po prostu ciekawy może idzie sobie coś zrobić samemu by podnieść moc nie chodzi mi tu o żaden wiesniacki tuning typu filtry lub coś innego jezeli masz wiedzę to napisz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszenie mocy silnika jest odwiecznym tematem każdego posiadacza auta. Zawsze kiedyś jest za mało.

Na necie leży tego multum - obróbka głowicy, wałki sportowe, zmiana map sterownika, turbina, kompresor... Do wyboru do koloru - tylko kasę trzeba mieć.

Samemu możesz sobie magnetyzery zamontować - podświadomie dostanie pierdylion koni więcej.

A tak serio: profesjonalne zwiększenie mocy silnika to profesjonalne kwoty i garażowy dłubacz raczej niewiele zdziała, chyba że ma spory łeb, co u ciebie raczej chyba się nie potwierdza z uwagi na zadawanie pytania na poziomie elementarnym. Poza tym nie masz sprzętu żeby to wystroić po przeróbkach - sonda szerokopasmowa, hamownia/rolki....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hej kolego ales mu pojechal po temacie ,moze po prostu mial ochote sie poscigac z radiowozem i chcial zobaczyc czy da mu rade hi hi a ty mu z grubej rury ,jednakze fakt dziwne pytanie zadal to sie zgadzam i jak najbardziej nie na ten dzial chyba ,pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kolego ales mu pojechal po temacie ,moze po prostu mial ochote sie poscigac z radiowozem i chcial zobaczyc czy da mu rade hi hi a ty mu z grubej rury ,jednakze fakt dziwne pytanie zadal to sie zgadzam i jak najbardziej nie na ten dzial chyba ,pozdrawiam wszystkich

 

widać że mam do czynienia z kimś kto lubi pośmiać się z kogoś bo jak byś miał wiedzę to byś się podzielił a po drugie nie wiesz ile mam kasy i tak dalej więc wybacz ale głupie docinki zatrzymaj dla siebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Akurat w x16xel moza sporo zmienić/poprawić. Najsłabsze punkty:

- glowica (taka jak w x14xe)

- kolektor ssacy i co za tym idzie bardzo dluga droga powietrza zanim trafi do silnika.

 

Nie jestem pewny na 100% ale graty pasuja od c16xe i mozna na nich osiagnac sporo wiecej.

 

X16XEL ;)

 

L - zmniejszona moc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w x16xel moza sporo zmienić/poprawić. Najsłabsze punkty:

- glowica (taka jak w x14xe)

- kolektor ssacy i co za tym idzie bardzo dluga droga powietrza zanim trafi do silnika.

 

Nie jestem pewny na 100% ale graty pasuja od c16xe i mozna na nich osiagnac sporo wiecej.

 

X16XEL ;)

 

L - zmniejszona moc

 

o to rozumie już jakaś wskazówka dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kolego nie pisalem o kasie wiec czytaj ze zrozumieniem ,owszem lubie pozartowac to fakt ale to nie powod by sie unosic .nie mam wiedzy w tym silniku wiec nie moge pomoc (sorki) .jednak nie wiem co ma woz policyjny do tego ?czy tobie chodzi o porownanie policyjnego i cywilnego ?a moze chcesz po prostu podniesc moc swojego motoru ?bo jesli tak to chyba wystarczy mam takie i takie auto model oraz KM --poradzcie co lub jak zrobic by podniesc mu moc (bez policyjnych dodatkow) a chlopaki na forum zapewne ci pomoga .tak wiec 3maj sie --pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania