Skocz do zawartości

problem z alarmem


Gość suchy

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem z alarmem

problem polega na tym że jak otwieram auto kluczykiem lub pilotem rozłanczam mi normalnie alarm ale jak odpalam auto alarm z nowu sie załancza i siecą mi sie cały czas wszystkie kierunki na raz nawet w czasie jazdy prosze kogos o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełni informacje czy ten alarm jest fabryczny czy dokładany i jaki tym alarmu, a ze wstępnych informacji przypuszczam że przekaźniki w centralce się sklejają i dlatego Ci świecą kierunku, warto by je rozebrać przeczyścić styki a najlepiej wymienić na nowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladany alarm jest bosch-a

a gdzie znajde te przekazniki w centralce i w jakiej cenie sa

dzieki za udzielenie odpowiedzi bo bylem juz umówiony z mechanikiem zaspiewał sobie 100 za odciecie jahttp://forum.samnaprawiam.com/images/smiles/biggrin.gifkiegos kabelka fajnie ze sa ludzie którzy mogą pomóc pozdrawiam :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przekażniki są w centralce wystarczy ją dorwać i posłuchać czy w niej cykaja przekaźniki jak włączasz i wyłączasz alarm czasem starczy stuknąć w centralkę jak się kierunki zawieszą ale to tak tylko do prób

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tak i nic przekazniki sa ok dalej problem jest myslalem juz zeby calkiem odłączyć alarm tylko nie wiem jak się do tego zabrać może ty wiesz co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że masz alarm firmy Bosch czyli oryginalny fabryczny, bo napisałeś

zakladany alarm jest bosch-a

i teraz nie wiem czego szukać by Ci udzielić pomocy.

 

Teraz mi się przypomniało co w tych samochodach często szaleje, w drzwiach w okolicach zamków są mikro wyłączniki często się psują możesz mieć tak że otworzysz z klucza czy tez z pilota a jak odpalisz samochód to drgania karoserii włączą go spowrotem, sprawdź czy alarm się włączy jak przekręcisz zapłon bez odpalania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak włancza się jak przekcencam na zapłon jestm juz bez radny chyba pojade do tego mechanika niech odepnie ten alarm i bedzie spokój bo nie moge jezdzic nigdzie dzieki za rady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje ale jak to nie pomoże to nie wiem co mam już robić :-(

 

[ Dodano: 2011-04-24, 10:30 ]

noi po problemie juz wszystko ok z moim alarmem dzieki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania