Skocz do zawartości

Stacyjka seicento 1.1 spi


Gość maniek02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek02

Witam, wałsnie napałowałem sie jak głupi... mamie zacieła sie stacyjka w seju i nie można przekrecic ani kluczyka wyjac.. jest w pozycji nr1 czyli śiweca kontrolki..a le nie mozna go ani przekrecic ani wyciagnac.. po kilku próbach mocowania odpaliłem ale zgasić nie mozna kluczykiem... zaraz ide sciagać obudowe itp itd... Czym można przesmarowac stacyjke??? bo podejrzewam ze sucho tam jest... (generalnie ciezko chodziła juz dłuższy czas)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

Efekt taki:

- sprawdzone na dwóch kluczykach- to samo

- generalnie tam kupe jest jakiegoś... smaru itp itd...

-jutro rozbiore to wszystko i wyczyszcze...

- czym to przesmarowac??? (jakiś specjał do zamków) ??

 

Kto mi powie co to jest w stacyjce- taki czarny przycisko w fiacie??? wbudowane jest to w stacyjke i wystaje zaraz pod kluczykiem "czarny pierd*lnik" da sie go wcisnac itp itd ale też nie pomaga... :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym to przesmarowac??? (jakiś specjał do zamków) ??

 

wazelinka jest ok, wymyj nasmaruj i sprawdź poprawność działania przed zamontowaniem, co to jest te czarne tego nie wiem bo nie widzę ale może to być zapadka z blokady kierownicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

ten "dunks" to to w stacyjce po prawej na dole ;)

 

26ee1753eb94d5e4m.jpg

 

[ Dodano: 2011-03-22, 19:04 ]

No nic dzisiaj juz nie zrobie bo ciemno itp itd w dodatku grypsko jakies mnie trzyma....

 

Jutro cd walki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak ten "dinks" naciśniesz to będziesz mógł przekręcić kluczyk w drugą stronę (odwrotna do odpalania). Wtedy zapalą sie światła postojowe a Ty będziesz mógł wyjąć kluczyk :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

Jutro wykombinuje już... :roll:

 

[ Dodano: 2011-03-26, 11:11 ]

:lol: stacyjka zreanimowana :) było generalnie kupa syfu do tego dorobiłem nowe kluczyki bo były zdeka styrane i jak reka odjoł... koszt dorobienia 2 kluczy (immo przełożyłem ze starych) + preparat do konserwacji stacyjek i zamków- 75 PLN :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania