Skocz do zawartości

Tuning przednich kierunkowskazów Kadett GSi


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Tuning kierunkowskazów przednich

 

Witam zabrałem się dzisiaj za przyciemnienie kierunkowskazów przednich, mój pacjent to Opel Kadett Gsi. Naturalnie kierunkowskazy to Hella ;p

Relacji z wymontowania nie zamieszczam bo każdy samochód ma trochę inną ;D

 

Z narzędzi których użyłem: wkrętak, wkrętaki precyzyjne, nożyk do papieru, drobny papier ścierny

 

zdjcie019iw.jpg

 

Materiały: spray czarny mat, klej do plastików twardych ( nie mylić z super glue, kropelką itd.), klej do szyb samochodowych

 

zdjcie018a.jpg

 

Tak więc kiedy mamy już wymontowane kierunkowskazy.

 

zdjcie014n.jpg

 

Bierzemy się za rozdzielenie ich „szkieł” z obudową, ja użyłem nożyka do papieru, wkrętaków precyzyjnych, większego wkrętaka ;D

 

zdjcie022a.jpg

 

zdjcie023ao.jpg

 

zdjcie025p.jpg

 

Po rozdzieleniu moim oczom ukazał się widok „przesłony” odblaskowej.

 

zdjcie026l.jpg

 

Przesłone usunąłem wypychając ją od tyłu przez miejsce na żarówkę…po usunięciu wygląda tak:

 

zdjcie027y.jpg

 

Następnie matujemy cały środek obudowy i malujemy na czarny mat

 

zdjcie028g.jpg

 

zdjcie029z.jpg

 

Ja uzyłem do tego celu sprayu

 

 

zdjcie015ob.jpg

 

 

Po wyschnięciu wkleiłem na powrót „przesłonę”

 

zdjcie030fx.jpg

 

 

zdjcie031r.jpg

 

wkleiłem ją za pomocą kleju do plastików twardych

 

zdjcie017bb.jpg

 

Gdy klej wyschnie u mnie ok. 6h możemy zaklejać ;) do zaklejaniu najlepiej użyć kleju do szyb samochodowych

 

zdjcie016d.jpg

 

Moje kierunkowskazy jeszcze nie zostały zaklejone gdyż będą zaklejane w jednym dniu ( aby klej nie zasechł) z lampami przednimi Ala shadow look ale już można podziwiać jak będą wyglądać. Uwaga instrukcja postępowania z drugim kierunkowskazem jest identyczna, wiec jej nie zamieszczałem…

 

zdjcie035g.jpg

 

zdjcie036qn.jpg

 

 

Jak każdy wie hella nie robi byle czego i jest solidną firmą wiec nie łatwo jest rozkleić ich kierunkowskazy zaleca się nie denerwować bo nawet mi nie udało się bez strat, trzasła szybka prawego kierunkowskazu ale nie odleciała wiec tak zostanie 

 

zdjcie039h.jpg

 

zdjcie041z.jpg

 

 

Jeszcze zdjęcia przed i po ;D

 

 

Przed

zdjcie015ae.jpg

 

Po

zdjcie020kz.jpg

 

zdjcie017o.jpg

 

 

 

Oświadczam, że to mój materiał autorski i posiadam do niego pełne prawa autorskie.

 

 

maliniak123

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania