Skocz do zawartości

a6 c6 brak zaplonu i zero reakcji na kluczyk


Gość cupraserv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cupraserv

Witam

 

Mam poważny problem. Wkładając kluczyk do stacyjki, nie było zadnej rekacji. Kierownica, nieodblokowana, kontrolki i oświetlenie nie działa, a tym bardziej hamulec postojowy oraz nie mogę odpalić samochodu [ brak zapłonu]

 

Proszę pomóżcie...

 

Audi A6 C6 2.0 TDi 2005r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Immobiliser nie odcina kontrolek przeciez. Zapłon powinien normalnie byc, jesli go nie masz to rozładowany akumulator w pierwszej kolejnosci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cupraserv

no niestety aku nowy naladowany immo wykluczone zachowuje sie tak samo na pozostalych 2 kluczach

 

[ Dodano: 2010-12-09, 12:04 ]

nie mozna polaczyc komputra bo nie ma zaplonu aha zapomnialbym byl jeszcze spalony taki duzy pomaranczowy bezpiecznik 40 a z tylu skrzynki bezpiecznikowej

 

[ Dodano: 2010-12-09, 12:28 ]

nierozumiem tylko tego akum nowy naladowany a na mmi pokazuje 1 %aku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3
aha zapomnialbym byl jeszcze spalony taki duzy pomaranczowy bezpiecznik 40 a z tylu skrzynki bezpiecznikowej

 

To dosc wazne.

 

Czy wymieniłes ten bezpiecznik i za co on odpowiada (powinno byc narysowane na klapce)?

 

nierozumiem tylko tego akum nowy naladowany a na mmi pokazuje 1 %aku

 

Na czym tak pokazuje? Dobrze biegunami go podłaczyłes?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cupraserv

tak bezpiecznik wymieniony ale od czego on jes niewiem bo nie ma do niego opisu

zeby go zobaczyc trzeba rozkrecic ten plastik nad nogami i wtedy widac taki 2 duze bezpieczniki a nad nimi przekazniki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymon 1587cm3

Ja tez niestety nie wiem od czego te bezpieczniki.

 

Po wymianie bezpiecznika cos sie zmieniło? Spalił sie znowu, czy jest ok, kontrolki wróciły?

 

Jesli akumulator nowy i naładowany, podłaczony prawidłowo, bezpieczniki sprawne, to trzeba zaczac sprawdzac dokad dochodzi prad.

 

Nie ma tylko zapłonu czy kompletnie nic nie działa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cupraserv

witam ponownie aku naladowany bezpiecznik po wymianie zero reakcji na kluczyk tylko wyswietlacz MMIsie wlacza blokada kierownicy jest elektryczna i tez ni e odbija no i nie swieca zadne kontrolki na liczniku

 

[ Dodano: 2010-12-16, 18:24 ]

auto oddalem do serwisu audi i wczoraj zadzwonili i powiedzieli ze walnieta jest stacyjka i blokada kierwnicy niechce mi sie w to wierzyc ze od tak sobie poszly te 2 urzadzenia chca za naprawe ponad 1000funta bo oczywiscie auto zepsolo sie w angli

juz niewiem co mam robic.... :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A6 C6 problem z zapłonem nic nie działa na desce rozdzielczej kluczyk nie reaguje co to może być czy może ktoś pomóc :-( ?

 

 

 

w internecie teks pisany z caps lock oznacz krzyk ;-)

Bartas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności Warunki użytkowania